featured

TARAFTARLAR KAHROLDU

TARAFTARLAR KAHROLDU

Kilometrelerce yol giderek sevdasını yalnız bırakmayan Yeşil-Siyahlı taraftarlar umduklarını bulamadılar. Maç öncesi gülen yüzler, 90 dakika sonunda büyük hüznü anlatıyordu.

GÜLEN YÜZLER MAÇ SONRASI ASILDI

Sakaryaspor’un cefakar taraftarı Tatangalar, sevdasını İzmir’de de yalnız bırakmadı. İzmir Atatürk Stadında oynanan maçta Altay karşısındaki Sakaryaspor’a 90 dakika destek veren taraftar, ligde sezonun ilk yenilgisi ile sarsıldı. Kilometrelerce yol gidip, onca çile çeken Sakaryaspor sevdalıları, 1-0’lık yenilgi nedeniyle oldukça üzgündüler. Maç öncesi gülen yüzler, maç sonrası asılmıştı. Bu arada Sakaryaspor taraftarının, Altay taraftarının maç boyunca yaptığı küfürlü tezahüratlara cevap vermemeleri ve sadece takımlarını desteklemeleri de takdir aldı. Sabaha karşı evlerine dönen taraftarlar, şimdi bu hafta sonu iç sahada oynanacak Karagümrük maçını düşünüyorlar.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!