Taekwondoda ortak çalışma

Daha Fazla Göster

Taekwondoda   ortak çalışma

 Arifiye Atılgan Ortak   çalışmaya katıldı

 Bilecik/Osmaneli’de gerçekleşen ortak çalışmaya katılan Atılgan Spor Kulübü Taekwondocuları  tecrübelerini artırarak  geldi.

Hafta sonu Osmaneli’nde düzenlenen Minikler, Mini Minikler ve Yıldızlar kategorisinde düzenlenen ortak çalışmaya katılan Arifiye Atılgan Spor Kulübü; Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü, Bolu Gençlik, İstanbul Pendik Belediyesi Spor Kulübü, ve Kudüs Spor Kulübü ile mücadele etti.

Arifiye Atılgan Taekwondo Kulübü sporcuları karşılaşmalar sonrasında hep birlikte Osmaneli ilçesini dolaşarak şehri tanıma  fırsatı yakaladı.

Milli Takım Taekwondo Antrenörü Davut Cengiz,” Sporcularımızın gelişimlerinde olumlu kazanım olacağına inandığımız özel müsabakalara katılarak kalitemizi artırmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile de özel müsabakaları önemsiyoruz. Osmaneli’nde gerçekleşen karşılaşmalarda başarı gösteren tüm sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum.

Cengiz; Birbirinden güzide kulüpleri bir araya gelmesine vesile olup güzel bir ev sahipliği örneği gösteren Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin’e, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Şener Eren’e ve Osmaneli Belediyesi Spor Müdürü Mehmet Mercan’a  teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” Dedi.

1 IMG-20150614-WA0002 IMG-20150614-WA0003 IMG-20150614-WA0031 IMG-20150614-WA0047 osmaneli bld bşk Muünir şahin mdlyaları takdim etti

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!