Taekwondo’da Madalya arayacaklar

Başarılı Taekwondo sporcuları Mithatpaşa Şh. Ahmet Akyol orta okulu öğrencisi Yusuf Selim Bakım ve Fatih Koleji Orta okulundan Alper Tuna Alan Orta okullar arası Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılmak için Konya İl’ine gidiyor.
Şampiyona 3-5 Mayısta
Karabük İl’inde yapılan zorlu Türkiye yarı finallerinde Final hakkı kazanan başarılı Taekwondo temsilcilerimizin katılacağı Türkiye Taekwondo şampiyonası 3-5 Mayıs günleri yapılacak.
Antrenör Saydam ve Ot “ Madalya bekliyoruz”
Yavuz Selim Bakım ve Alper Tuna Alan’ın antrenörleri Cemil Saydam ve Cemal Ot Konya’daki finallerden iki sporcudan madalya beklediklerini söylediler. Orta okullar Türkiye Taekwondo şampiyonasının çok zorlu geçeceğini vurgulayan Antrenörler Cemil Saydam ve Cemal Ot “ Sporcularımız Yavuz Selim ve Alper Tuna zoru başaracak güçteler, kendilerinden madalya bekliyoruz ve alacaklarına inanıyoruz” dediler.
Farklı Kilolarda
Konya İl’indeki şampiyonaya katılacak başarılı Taekwondo sporcularımız iki farklı kiloda yarışacak. Yavuz Selim Bakım 37 kiloda madalya ararken, Alper Tuna Alan 44 kiloda mücadele edecek. Suat Beyenal

1IMG_6882

Alper Tuna Alan (2)

Alper Tuna Alan

Cemal Ot sporcusu Alper Tuna Alan ile birlikte

Yusuf Selim Bakım (2)

Yusuf Selim Bakım antrenörü Cemil Saydam ile (2)

Yusuf Selim Bakım

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.