Bügün Taekwondo il temsilcimiz Tayfun KESER ve Sakarya’da faaliyet yapan Sakarya Tekvando Antrenörü Mahsun kaya , Atakan Tekvando Antrenör Ümit Al , Sakarya şampinlar spor kulübü antrenörü , Cemil saydam,Akyazı Antrenörü Aydın Demiröz , Sakarya Büyükşehir Belediye spor klb Ant Ali çağlar Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor koordinatörü Davut CENGİZ Katıldı Sakarya tekvandosu için 2022 yılı için istişare yapıldı orman parkta sabah kahvaltısında bir araya geldi güzel bir sohbet oldu tüm katılımcılara Teşekkür Ediyorum
Benzer Haberler
Büyükşehir’den 15 Temmuz’a özel karate turnuvası
Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel olarak karate turnuvası düzenledi. 13-21 yaş arası 140 sporcunun katıldığı turnuva büyük heyecana sahne oldu. Sakarya Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik...
Sakarya’nın gururu Avrupa’nın ‘Fatih’i’ olmak için Budapeşte’de
Büyükşehir Belediyesi’nin milli armayı taşıyan karate sporcusu Fatih Şen, 14-17 Temmuz arasında Macaristan Budapeşte’de gerçekleşecek Üniversiteler Arası Avrupa Oyunları’nda Ay Yıldızlı bayrağı dalgalandıracak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, sporun her dalında Türk Bayrağı’nı dalgalandırmaya ve hem...
Büyükşehir bir şampiyonluk iki madalyayla Konya’ya damga vurdu
Büyükşehir Belediyesi’nin yıldız kick boks sporcuları kazandıkları madalyalarla Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na damga vurdu. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kick Boks sporcuları, Konya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında adeta rüzgâr gibi esti. Altın...
Uğur Kobaş TKF MHK Başkanlığına atandı.
Türkiye Karate Federasyonu Merkez hakem kurulunda bu sabah yapılan değişiklik sonucunda Akdeniz, Avrupa, Dünya hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, Türkiye Karate federasyonu Merkez hakem kurul Başkanlığına atandı. Ekim ayı sonunda yapılacak Federasyon başkanlığı seçimlerine kadar...
-
Popüler Haberler
-
Yeni Haberler
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.