Sakarya Süper Amatör Küme ve 1.Amatör Küme’de bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalar kötü hava şartları nedeni ile ertelendi.
Sakarya Süper Amatör Küme ve 1.Amatör Küme’de bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalar kötü hava şartları nedeni ile ertelendi. Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Meteoroji Genel Müdürlüğü’nden aldığımız bilgiler neticesinden sporcu sağlığınıda düiünerek tedbir amaçlı olarak bu hafta oynayacağımız maç programını önümüzdeki haftaya kaydırmak süreti ile müsabakaları erteledik” dedi.
Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği Kurtköyde hizmet veren Cabir Deluxe Otel müdürü Arif Tantan ve Otel koordinatör şefi Naim Tantan düzenledikleri şahane şampiyonluk yemeğinde Kurtköyspor yönetici, teknik heyet ve futbolcularını ağırladılar. Teşekkür ettiler Yemek...
Sakarya 2. Amatör Küme B Grubu’nda Şekerspor ve Sapanca Kurtköyspor Arifiye Kalaycı Stadı’nda karşılaştı. Karşılaşmanın 76.dakikasinda mücadele 1-0 Şekerspor üstünlüğü ile devam ederken. Sapanca Kurtköyspor’dan Levent Bostan rakibine kafa atması ile saha bir anda...
SAPANCA KURTKÖY SPOR BUGÜN Oynadığımız Lig MACIMIZI 4 – 1 Kazanmasını Bildik TAKIMIMI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM. 5 TE 5 YAPARAK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ. Macta RAKIP 7 NÇİ dk Bulduğu Golle Öne Gecti GARAJLAR TAC...
Serdivan’a üç puan yetmedi 2-0 Süper Playofa Ferizli yenilgisiyle başlayan Serdivanspor ondan sonra hep kazandı ama Bala direk çıkma şansını yakalayamadı. Erenler iki nolu sahada Bala çıkmak veya Playof oynamak adına şansı olan pamukovasporu Serdivanspor...