ermin elmas

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF KURALARI ÇEKİLDİ

featured

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF KURALARI ÇEKİLDİ

Sakarya Süper Amatör Kümede ilk altıya kalan takımların oynayacakları Play-off kuraları kulüp temsilcilerinin katılımı ile Askf Amatör Evi’nde yapıldı. Kura çekimine Askf Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir ve İl Tertip Kurulu Üyeleri ile Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel’le birlikte kura çekimine katılacak olan kulüplerin temsilcileri katıldılar. Toplantıyı Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir kısa bir konuşma ile açtı ve Demir katılacak tüm takımlara başarılar diledi. Daha sonra sözü alan Askf Başkanı Yaşar Zımba Sakarya amatör futbolunda nereden nereye geldiklerini ve tüm kulüp yöneticileri ile sporcuların neler yapmaları gerektiği konusunda uzunca bir konuşma yaptı. Daha sonra kura çekimi işlemine geçildi. Kura çekimi öncesinde bazı itirazlar değerlendirildi. Bunlardan bir tanesi ise aynı ilçede play-off’a kalan takımların ilk karşılaşmalarını aralarında yapmaları konusunda daha önce alınan karar tekrar görüşüldü ve bu karar oylama sonucunda değiştirilerek tüm takımlar torbaya atılması kararlaştırıldı.

KURALAR ÇEKİLDİ İLK MAÇLAR CUMARTESİ GÜNÜ

Kura çekiminde Adapazarıspor’dan Sinan Karabaş, As Akyazıspor’dan Gökay İyiyazıcı. Karasuspor’dan Onur Arslan, Kocaalispor adına Recep Soy, Arifiye Kalaycıspor’dan, İsmail Dayıoğlu, Karasu GFüvenspor’dan Hasan Aydın kulüpleri adına sırayla fikstür kuralarını çektiler. Yapılan kura çekimi sonrasında Cumartesi günü başlayacak olan Play-off karşılaşmaların ilk gün programı da belli oldu. Karasuspor ilk maçı evinde saat 14.00’da Arifiye Kalaycıspor ile oynarken, yine aynı ilçenin diğer takımı Karasu Güvenspor da yine evinde saat 16.00’da As Akyazıspor ile karşı karşıya gelecek. Kocaalispor ise Kocaali sentetik sahada saat 15.00’da evinde aynı gruptan çıkan diğer takım Adapazarıspor’u konuk edecek. Alınan karara göre karşılaşmalar Cumartesi günü oynandığında diğer karşılaşmalar Çarşamba günü, Pazar günü oynandığında da sonrakini takip eden karşılaşmalar da Perşembe günü oynanacak. –

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF İLK YARI FİKSTÜRÜ

18.03.2017 CUMARTESİ

KARASU SUNİ ÇİM  14:00 Karasuspor-Arifiye Kalaycıspor

KARASU SUNİ ÇİM 16:00 Karasu Güvenspor-As Akyazıspor

KOCAALİ SUNİ ÇİM 14:00 Kocaalispor-Adapazarıspor

22.03.2017 ÇARŞAMBA

ARİFİYE SUNİ ÇİM 15:00 Arifiye Kalaycıspor-Karasu Güvenspor

KARAMAN SUNİ ÇİM 15:00 Adapazarıspor-Karasuspor

ERENLER SUNİ ÇİM 15:00 As Akyazıspor-Kocaalispor

26.03.2017 PAZAR

ARİFİYE SUNİ ÇİM 14:00 Arifiye Kalaycıspor-Adapazarıspor

KARASU SUNİ ÇİM 14:00 Karasu Güvenspor-Kocaalispor

KARASU SUNİ ÇİM 16:00 Karasuspor-As Akyazıspor

-01.04.2017 CUMARTESİ

KOCAALİ SUNİ ÇİM 14:00 Kocaalispor-Arifiye Kalaycıspor

AKYAZI SUNİ ÇİM 14:00 As Akyazıspor-Adapazarıspor

KARASU SUNİÇİM 14:00 Karasu Güvenspor-Karasuspor

-05.04.2017 ÇARŞAMBA

ARİFİYE SUNİ ÇİM      15:00 Arifiye Kalaycıspor-As Akyazıspor

KARASU SUNİ ÇİM 15:00 Karasuspor-Kocaalispor

KARAMAN SUNİ ÇİM 15:00 Adapazarıspor-Karasu Güvenspor

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!