Süper Amatör kümede A grubunda haftanın maçında Aziziye Akyazı’da kaybetti

featured

Süper Amatör kümede  A grubunda haftanın maçında Aziziye Akyazı’da kaybetti

Sarı Siyah Soylu zafer

Süper Amatör futbolda gruplarda zirve hesabı yapan takımların önüne her hafta farklı hikayeler çıkıyor. A grupunda gecen hafta Akyazı’da , grubun tepesini aydınlatacak olan AsAkyazı-Karasu Aziziye maçının içinden, As Akyazı galibiyeti çıktı . Grupta Ferizli’yi yenerek ortalığı karıştıran Kocaali Sahil buna birde  taraklı galibiyetini ekleyince ,iddalı  herkesin ilgi odağı oldu. iddalı takımlardan Ferizli’nin deplasmanda Kırkpınarı, Arifiyenin içerde harmanlıksporu yendiği gecen hafta bir başka kazanan takım Bekirpaşa oldu. Bu kısa notları önünüze koyduktan sonra gelin Grubun içinde yer alan sonuçların bıraktığı izlenimleri irdeleyerek Süper  test yapalım. ANALİZ NAZIM AKTÜRK

HAKAN FARKI

AsAkyazısporda ilerlemiş yaşına rağmen, halen yıllardır peşinden koştuğu futbol topuyla gönül eğlendiren bir Futbol ustası var,adı Hakan Soylu. Hem profosyenel ,hem Amatör futbolda  sık sık forma değiştirdiğine tanık olduğumuz Hakan soylu haftanın maçında Karasu Aziziyenin üst sıra hesaplarına geçit vermedi. Hakan soylu yeni teknik adam değişliği içine umut yüklemek adına Akyazıya gelen karasu Aziziye önünde Hakan Soylu golleri güne damga vurdu. As Akyazı ilk yarıdaki Soylu gollerle gtünü mutlu bitirdi. Karasu Aziziye Bülent Yıldırım döneminden kalan savunma hatalarını yeni teknika dam talip Toprakla onaramayınca puan için Sinan Gündüzün golü derde deva olmadı. Bu sonuç As Akyazıyı yukarıya taşırken,evine yenilgiyle dönen Karasu Aziziye için hedef birazda ha uzaklara kaydı.

SAHİLİN AYAK SESLERİ

karasu sahil Ferizliden sonra evinde  taraklıyı da yenerek yukarılara el salladı. Taraklı önünde  savunmadan Ulaşın 60 nda kırmızı kart görmesiyle son yarım saati on kişi ile oynasa da ilk yarıda selim, ikinci yarının başında Muzafferin penaltı golüyle oyunu ve üç puanı Taraklıdan söktü aldı. Karşılaşmada son sözü 85 dakikada Kocaali sahil adına Burak söyledi. Üst üste kazanan Kocaali sahil bu sonuçlarla ilk dört için rakiplerine ,bu işte bende varım mesajını gönderdi.

ARİFİYE BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM ETTİ

Arifiyespor evinde iddialı K. Aziziyei yenip bir hafta bay kaldıktan sonra harmanlık maçıyla bıraktığı yerden yoluna devam etti. İlk dört hayali olan Arifiyespor Ardanın golüyle geriye düştüğü oyunda İlk yarıda Diyar ve ikinci yarının başında yine diyarla öne çıktı. Sonrasında biri penaltıdan olmak Üzere Stober Murat iki kez sahneye çıkarken daha sonra devreye Serhat girdi. Maçta kapanış golü düşme hattına erken dalış yapan Sinandan geldi ve Arifiye soyunma odasına 5-2 lik galibiyetle dönüş yaptı ve ilk dört hesabı yapmak adına önemli bir üç puanı cebine koydu.

FERİZLİ YARASARDI

Bir hafta evvel sahasında Kocaali Sahil önünde yenilmezliğini ve önemli üç puan kaybı şokunu yaşayan ferizli, bu yenilginin yaralarını Kırkpınarda sardı. Kırkpınarda üç puanı Ferizlispor Ümit tale (2) Selim ve kanın golleriyle evine taşıdı. Ev sahibi Kırkpınarın tek golünde Bedirhan’ın imzası vardı.

BEKİRPAŞA RAHAT KAZANDI

Bekirpaşaevinde düşme hattında yer alan Sakarya caddesi karşısında üç puan almak adına zorlanmadı. Beyram Berberin genç ekibi Sakarya caddesini Emin ( 2) Efe ve Volkanın golleriyle 4-1 yenerek ismini kazananlar listesine taşıdı. Sakarya Caddesinin tek golünü Yusuf kaydetti. Bu sonuçla Bekirpaşa ligde rahat bir konuma gelirken, Sakarya Caddesi düşme hattının içinde kaldı.

HAFTANIN KARMASI ( A GRUPU )

Furkan ( Kocaali Sahil)

Murat Arifiyespor)

Muzaffer ( Kocaali sahilspor)

Murat Can ( Aziziyespor)

Serhat ( Arifiyespor)

Mehmet Emin ( Bekirpaşa )

Hakan mert ( As Akyazıspor)

Diyar ( Arifiyespor)

Kaan ( Ferizlispor)

Hakan Soylu ( AsAkyazıspor)

Umit tale ( Ferizlispor)

Haftanın Takımı As Akyazıspor

Haftanın hakemi Suat Güz ( AsAkyazı-Aziziyespor)

Haftanın Futbolcuları Hakan Soylu ( As Akyazı) Umit tale ( Ferizlispor)

Haftanın antrenörü  Mehmet kama ( AsAkyazıspor

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!