Süper Amatör küme A grubunda

featured

Süper Amatör küme A grubunda

Aziziye öndeyken maç yarım kaldı

Karasuda süper Amatör küme a grubunda haftanın en zorlu maçı tamamlanamadı. 34 dakika beş golün atıldığı günde ilk gol 5 dakikada konuk Kocaali sahilspordan geldi 0-1 Karasu Aziziyespor bu gole 15 dakikada Emre,18 dakikada Onurla karşılık verdi ve Aziziye 2-1 öne geçti. Kocaali Sahilspor 23 dakikada Faruk’la bir kez daha devreye girince maç 2-2 ye geldi. karşılıklı goller yarışına 34 de karasu Aziziye Tamerle katıldı ve evinde 3-2 öne geçti. Aşırı soğuk ve yağmur altında oynanan karşılaşmada 36 dakikada orta hakem Bahadırilerinin burnu kanması yardımcıların soğuktan zor görev yapması dikkate  alınarak karşılaşma  36 dakikada tatil oldu.

ÇARŞAMBA OYNANACAK

Aşırı soğuk ve yağmurdan zor şartlarda başlayan ve 36 dakikada Karasu Aziziye 3-2 öndeyken tatil edilen maç muhtemelen Çarşamba günü oynanacak. Bahadır İleri, Emin Çelik ve Alperen Demir hakem üçlüsü ile başlayan 36 dakikada tatil edilen karşılaşma kaldığı yerden ,yani Karasu Aziziyenin 3-2 önde olduğu 36 dakikadan ,aynı oyuncu kadrolarıyla devam edecek. Futbol İl Temsilcisi Tezcan demir bu maçı muhtemelen sıcağı sıcağına çarşamba günü oynatacaklarını belirtti

*****

Taraklı Kırkpınar’ı yedi bitirdi 7-1

Taraklıda kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle İl tertip kurulunun Hacımercan sahasına aldığı karşılaşmada Taraklıspor Kırkpınarsporu rahat yendi. 7-1 .Hacımercandaki mücadelede Taraklıspor ilk yarıyı 5-1 önde kapadı. Karşılaşmanın gollerini taraklı adına Emre Çiçek ( 2) Ramazan, Kayhan , Yakup han kaydetti. Kırkpınarsporun tek golünü ise Taraklıdan Oğuzhan kendi kalesine kaydetti.

****

Ferizlispor Bekirpaşayı Baki ile vurdu 4-0

ferizlispor evinde bu sefer hata yapmadı ve Bekirpaşayı her iki yarıda attığı gollerle  4-0 yenip haftayı üç puanla kapattı. Abdul Bakinin üç golle Hatriçk yaptığı Ferizlideki mücadelede de ilk yarı 2-12 dakikalarda A.Bakinin attığı gollerle 2-0 sonuçlandı. Ferizlispor ikinci yarıda yine A. Baki ile  65 de sahneye çıktı ve skor 3-0 oldu. Ferizli’de kapanış golü 72 de Ersinden geldi 4-0

******

Harmanlık farka koştu 7-0

Süper Amatör küme A grubunda alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Harmanlıkspor ,puansız Akova Barışı 7-0 yenerek haftalar sonra üç puan sevinci yaşadı. Harmanlıkspor Akova Barış karşısında ilk yarıyı  1-0önde kapattıktan sonra ikinci yarı farka koşarak üç puanı 7-0 la evine taşıdı. Harmanlıksporu Akova Barış karşısında farka taşıyan golleri Sinan ( 2) Alim, Selami, Ahmet, Ümit ve Bilal kaydetti.

*****

Kazımpaşa Birlik uzatmalarda güldü 2-0

Erenler iki nolu sahada oynanan karşılaşmada playof hedefi olan Kazımpaşa Birlik düşme hattında yer alan Sakarya caddesi engelini uzatma dakikalarında bulduğu gollerle aştı. Sakarya Caddesinin pozisyonlar ürettiği ilk yarıda Kazımpaşa Birlik 45+ 2 de Kerimin golüyle devreyi 1-0 önde kapattı.  ikinci yarıda kafa kafaya giden mücadelede Sakarya Caddesi beraberliği yakalamak adına rakibine karşılık verirken 90+5 de Osmancanın golü Kazımpaşa birlike üç puanı getiren gol oldu 2-0.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!