Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

SUBÜ, Spor Bilimlerinden ASKF Ziyaret.

featured

SUBÜ, Spor Bilimlerinden ASKF Ziyaret.

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr Nevzat Mirzeoğlu, Prof.Dr. Ertuğrul Gelen,  Fakülte  Sekreteri Ömer Alkaş Sakarya ASKF ziyaret etti.

Spor Bilimleri heyetini ASKF Başkanı Yaşar Zımba, yönetim kurulundan Mehmet Bilgin, Necmettin Koçak, Yahya Berk, Ahmet Silahçı, Uğur Kobaş, Saha Komiserleri dernek Başkanı Mahmut Güzel, ASKF delegeleri Tevfik Tetik, İsmail Ocak  tarafından karşılandı. 

Çok samimi geçen ziyaret ortamında herkesin ortak konusu Sakarya sporu ve ülke sporuydu. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada “ Dekan hoca Sakarya’ya geldikten sonra Spor ile ilgili her kurumla kurumsal işbirliklerine çok daha çok önem verdi. Bu anlamda Sakarya ASKF ve SUBÜ Spor bilimleri ile her zaman iyi ilişkiler içinde oldu, beraber güzel çalışmalar yaptık. Protokolde imzaladık. Sakarya spor kültürüne bilimsel çalışmaları ile katkı sağlayan Spor Bilimleri Dekanı, Bölüm Başkanları, Öğretim üyelerine ve Spor bilimleri bünyesinde ki herkese teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Dedi. 

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!