SON DAKİKA

Suat Güze lan iddiası

Bu haber 03 Aralık 2019 - 18:41 'de eklendi ve Bu haber 518 kez okundu. kez görüntülendi.

Suat Güze lan iddiası

Mercandan Güze lan tepkisi

Hacımercanspordan Yasin Mercan 2-2 biten tek spor maçının ardından müsabakanın hakemi hakkında kendi sayfasından sitemde bulundu. Yasin Mercan, maçın hakemi Suat Güzle ilgili olarak, sporcusuna (LAN) dediği iddialar eşliğinde yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz.

İŞTE MERCANIN AÇIKLAMASI

B u sezon hakemler hakkında hiç konuşmadım. Hata olur bunu anlayabilirim, âmâ kibirli, art niyet gözeten her hakem bu mesleğe ihanet içindedir. Bir hakem saha içinde oyuncuma LAN diye hitap ediyorsa ve bunu kendine hak görüyorsa ben o hakemde art niyet ararım. Oyuncum muhtemelen ceza alacak. Bu art niyetli kibirlileri kim cezalandıracaktır. Saha içi olayların en büyük sebepleri art niyetli hakemler. Sinan Mercanın açıklamalarının noktasına virgülüne dokunmadık. Bakalım ASKF ve de taşınan bu olaydan sonra neler olacak?

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
KAMİL ŞEN4 Aralık 2019 / 08:24

İyide kardeşim her puan kaybetmeniz de hakemlere yüklenmek, onlarında insan olduğunu unutmak, bir hatası karşısında onu seyircinin önüne atmak, ona küfür etmek, tartaklamak adaletin neresinde var. Demek ki Suat gibi bir beyefendi hakem, bunu eğerki yapmışsa altında bu sebepleri de aramak lazım. Burada derneğe düşen görev kendinden görmediği hakemleri dışlamak değil, onların da yanında olması gerekir.