“Sporun gelişmesi için destek ve yatırımlarımız devam edecek”

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Sporun gelişmesi için destek ve yatırımlarımız devam edecek”

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve federasyon üyeleri ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “Altyapıdan başlayarak sporun ve sporcunun her branşına destek veren, katkı sunan anlayıştan vazgeçmeyerek spor şehri olan Sakarya’mızda sporun gelişmesi, gençlerimizin daha sağlıklı şartlarda spor yapabilmesi için desteklerimizi ve yatırımlarımızı sürdürmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve federasyon üyeleri ile bir araya geldi. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, sporu bir bütün olarak ele aldıklarını belirti. ASKF Başkanı Zımba ise spora olan destekleri dolayısıyla Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür ederek, şehrin sporu, gençleri için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Uyum içerisinde çalışma gayretindeyiz

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacaklarını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Spor kardeşliğin, barışın, evrenselliğin simgesidir, milletlerin ortak dilidir. Bu nedenle sporu bir bütün olarak ele alıyor ve bu kapsamda tüm başlıklara yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Altyapıdan başlayarak sporun ve sporcunun her branşına destek veren, katkı sunan anlayıştan vazgeçmeyerek spor şehri olan Sakarya’mızda sporun gelişmesi, gençlerimizin daha sağlıklı şartlarda spor yapabilmesi için desteklerimizi ve yatırımlarımızı sürdürmeye gayret gösteriyoruz. Bu konuda ASKF, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve tüm spor camiamızla uyum içerisinde çalışma gayretindeyiz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde olarak şehrimiz sporuna hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!