Spor Ekstra Oksijen Tv de
Geçmişte karasal yayının yapıldığı dönemlerde Kanal 54 de Nazım Aktürk önderliğinde bu şehrin bir numaralı Spor proğramı olan Spor ekstra tekrar ekrenlere dönüyor. Düzce’den sonra Sakarya’ya da konuşlanan, çağın teknolojisinin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran Oksijen Tv bende varım SporEkstra yeni yüzüyle her pazartesi akşamı saat 20.30 Oksijen Tv ekranlarında karşınızda olacak. Pazartesi akşamı ilk konuğum Bizim Sakarya Spor müdürü Mustafa Özbey.