-

-

featured

Şeyvarmazspor Garajlartaçspor karşılaşmasında 7 gol 2 kırmızı kart ve olaylar vardı..

Şeyvarmazspor  Garajlartaçspor karşılaşmasında 7 gol 2 kırmızı kart ve olaylar vardı..

Sakarya 1. Amatör C Grubunda Şeyhvarmazspor Mekece sahasında ağırladığı  ve 3-0 öne geçtiği Garajlartaçspor’u 4-3 yendi. Karşılaşmada Garajlartaçspordan iki futbolcu kırmızı kart gördü saha karıştı..

Şeyhvarmazspor ilk yarının sonlarına doğru 3-0 öne geçti ama..

Mekece Stadında oynan karşılaşmaya Şeyhvarmazspor adeta golle başladı. 5. Dakikada Abdullah ev sahibi ekibi 1-0 öne geçirdi. 34. Dakikada Şeyhvarmazspor’un golcüsü Harun takımını 2-0 öne geçiren golü attı.Şeyhavarmazspor art arda farka gideceği golleri kaçırırken, 40. Dakikada Abdullah kendisinin ikinci takımının üçüncü golünü attı. Şeyhvarmazspor 3-0 öne geçtikten sonra oyunda tempoyu düşürünce Garajlartaçspor 43. Dakikada Yunus’un golü ile skoru 3-1 e getirdi. Golden 2 dakika sonra Garajlartaçspor’u uutlandıran golü 45. Dakikada yine Yunus attı ve ilk yarı Şeyhvarmazspor’un 3-2 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıda goller, çıkan olaylar ve kırmızı kartlar..

İkinci yarıya daha istekli başlayan Garajlartaçspor 49. Dakikada Semih ile beraberliği sağladı 3-3. Golden sonra sahada moral üstünlüğünü ele getiren Garajlartaç oyun üstünlüğünü de ele aldı. İkinci yarının 60. Dakikasına kadar sahada daha derli toplu futbol oynayan Garajlartaçspor 65. Dakikada Şeyhvarmazspor dan Kamil’in nefis frikik golüne engel olmadı ve ev sahibi ekip 4-3 öne geçti. 85. Dakikada Garajlartaçspor’un golününde yan hakem ofsayt bayrağını kaldırıp gol iptal edilince saha bir anda karıştı. Garajlartaçspor yöneticileri ve teknik heyet sahaya girdi. Olaylar kısa zamda önlenirken Garajlartaçspor’un bir yöneticisi saha dışına gönderildi. 88. Dakikada bir pozisyon sonrası Şeyhvarmazspor lehine verilen frikik atışından sonra saha bir anda karıştı. Hakeme sert itirazlarda bulunan Garajlartaçspor dan Yunus ve Rıdvan kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Garajlartaçspor yöenticileri teknik heyeti saha içine girdi çıkan olayları jandarma önledi ve karşılaşma 4-3 Şeyhvarmazspor’un üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan Şeyhvarmazspor Kulübü başkanı Tabju Çelik, son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarda kendilerini maddi ve manevi olarak destekleyen Belediye Başkanı Cevat Keser ve esnaflara teşekkür etti.

Şeyhvarmazspor: 4      Garajlartaçspor: 3

Saha: Mekece

Hakemler:

Şeyhvarmazspor:

Murat** Halit** Ömer** Ceyhun** Fahri** Abdullah*** Uğur** Harun** Kamil*** Emre** Adem**

Antrenör: Özcan Sevinç

Garajlartaçspor:

Gökhan* Emrah** Cihan** Özkan** M.Ali** Cem** Ömer** Semih** Rıdvan** Yunus*** M.Gökhan**

Antrenör: Cemalettin Horoz

Goller:

Şeyhvarmazspor: Abdullah (Dak.5-40), Harun ( Dak,34) Kamil (Dak.65)

Garajlartaçspor:  Yunus ( Dak.42-45), Semih (Dak.49)

Kırmızıkartlar: Yunus-Rıdvan (Dak.87) Garajlartaçspor

1  amator  ens (1) 1  amator  ens (2) 1  amator  ens (3) 1  amator  ens (4) 1  amator  ens (5) 20160214_154742 DSCF4087 ERM_3549     olay (1) olay (2) olay (3) olay (4) olay (5) olay (6) tayfuz topuzayak

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!