SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Serdivanspor dışarıda ses verdi

Bu haber 27 Aralık 2014 - 10:34 'de eklendi ve Bu haber 1.674 kez okundu. kez görüntülendi.

Serdivanspor dışarıda ses verdi
Sarı Siyahlılar Balda ilk yarıda iç sahada grubun zayıf takımlarına önemli puanla kaptırdı. Deplasmandan onbir puan çıkartan Serdivanspor ilk yarıda en farklı galibiyetini içerde Düzce spora karşı aldı.
Serdivanspor 2014-2015 sezonunda Bal liginde ilk yarıyı 23 puan la kapattı. Sakarya liderliği için Karasu sporun üç puan gerisinde kalan Sarı Siyahlı ekip ilk yarı boyunca sahasında grubun zayıf diye işaret edilen takımlarına kaptırdığı sürpriz puanlarla şaşkınlık yaşattı. İlk yarıda 15 gol atan Serdivanspor bu gollerin sekizini içerde ,yedisini dışarıda kaydetti.
KADRO KORUNDU
Serdivanspor mücadeleye ,futbol savaşına önem veren kadro dokusuna fazla dokunmadan lige girdi. Eldeki Mevcut kadroyu sezon başı Gebzeden Kürşat, Demirspor’dan Burak ,Kocaali spordan Caner ,Avusturya’dan Bünyamin ,Ömer Şamlı gibi oyuncularla takviye eden Serdivanspor daha sonra Caner ,Ömer Şamlı ,Muhammed ve Bünyaminle ayrılık yaşadı.
İÇ SAHA KARNESİ
Serdivanspor ligin ilk yarısında altı iç saha maçında hiç kaybetmedi. Ancak Sarı Siyahlılar bu süreçte grubun zayıf takımları arasında olan Dumlupınar ve Dikilitaşla berabere kalarak daha yukarılara çıkma şansını tepti. Serdivanspor içerde Düzce ve Çıksalın gibi önemli takımları yenerken son hafta eksik kadrosuna rağmen lider Kütahya’ya Hüseyin Ersinde bir puandan fazlasını vermedi. Serdivanspor ilk yarıda iç sahadan 12 puan topladı.
DIŞ SAHA KARNESİ
Serdivanspor lige deplasmanda Kalaycı yenilgisiyle başladı. İç sahaya oranla dışarıda bir fazla maç oynayan Sarı Siyahlı ekip Esk.Demirspor ,Karasu spor gibi takımlara kaybetmezken Sultan gazi ve Kalaycı yenilgileri yaşadı. Yedi maçtan 11 puan çıkartan Karasuspor deplasmanda yedi gol atarken kalesinde beş gol gördü. Sarı siyahlılar deplasamnda en farklı galibiyeti 2-0 la Kıbrısçıksporda aldılar.
YAŞA İSTİKRAR DEDİ
Serdivanspor un ilk yarı performansını değerlendiren Futbol Sübe sorumlusu İsmet yaşa Ser divan olarak istikrardan yana olduklarını bu nedenle de bütçeye aşırı yükleme yapmadan genelde kendi şehrimizin çocuklarını tercih ettiklerini bu sürecin içine bir düşünce modeli olarak ekledi. İsmet yaşa ilk yarıda grubun zayıf takımlarına puan vermelerini ,büyük takım olarak işaret edilen maçları daha iyi oynamalarını konsantrasyon eksikliği olarak yorumladı.
TAKVİYE OLACAK
İsmet yaşa ikinci yarı için bazı yerlere bazı takviyelerin olacağını söylerken isim vermedi. Yaşa isim zikretmese de takıma yapılacak takviyelerin Sakarya futbolunun içinden olacağı haberlerini biz aldık ,yaşada olabilir diyerek bizim bu duyduklarımaza evet der gibi konuştu.
İÇ SAHA SONUÇLARI
Serdivanspor –Düzcespor 3-0
Serdivan- Dikilitaş 1-1
Serdivanspor-Sağlık spor 2-0
Serdivanspor-Dumlupınar spor 0-0
Serdivanspor-Çıksalınspor 1-0
Serdivanspor-Kütahya spor 0-0
DIŞ SAHA SONUÇLARI
Kalaycıspor –Serdivanspor 1-0
Beyköy-Serdivanspor 0-1
Avcılar-Serdivan 1-2
Kıbrısçık-Serdivan 0-2
Sultangazi –Serdivan 2-1
Karasuspor-Serdivanspor 0-0
Esk.Demirspor-Serdivanspor 1-1
serdivanspor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.