ŞEMSİYE ALTINDA MAÇ KEYFİ

OLGUNLAR’DAN NOTLAR

ŞEMSİYE ALTINDA MAÇ KEYFİ

Olgunlar turnuvasının 19 Akşam maçlarına yağmur altında devam edilirken, olgunlara hasta seyirciler de ne olursa olsun yerlerinden ayrılmıyorlar. Bir tutku olan Olgunlar turnuvasın yıllardır aynı yerlerde seyreden seyirciler öyle hazırlıklı gelmişler ki yanında şemsiyeleri, çekirdekleri derken onları hiçbir kötü hava şartı yerlerinden oynatmayı başaramıyor. İşte gerçek olgunlar seyircilerinden bir foto.

Devre arası yağmurdan korundu

DEVRE ARASINDA YAĞMURDAN KORUNMA ÇARELERİ

Gecenin ilk maçı olan Suev İnşaat- Hun İlaçlama karşılaşması nispetten güzel bir havada başladı. Maçın hakemi Engin Bıçak’ın ilk yarının bitiş düdüğünü çalmasıyla birlikte önce hafifçe ve daha sonra da sağanak şeklinde bir yağmur başladı. Maçın hakemi de yağmur dan korunmak için çareyi kale arkasındaki masörlerin bulunduğu şemsiyenin altında buldu. Ama “ kaderden kaçılmaz “ gerçeği bir kez daha ortaya çıktı ve hakem Engin Bıçak tepeden tırnağa ıslanarak maç sonunda soyunma odasının yolunu tuttu.

Kapalı yerlere hücum ettiler Şemsiye altında maç keyfi

YOĞUN YAĞIŞ OLGUNLARI VURDU

Bu yıl 27. si düzenlenen Kayalar tarım Olgunlar turnuvası Ramazan Ayı münasebetiyle gecede iki karşılaşma üzerinden oynanıyor. Maçlar teravih sonrası 23.30’da başlarken maçları izlemeye gelen seyirciler de geçen yıl da olduğu gibi kendilerini buna alıştırdılar. Ama beklenmeyen bir şey oldu ve iki akşamdır yağan yağmur olgunları izlemeye gelen seyirci sayısında büyük bir fark meydana getirdi. Maça başlarken tribünlerde tek tük seyirci olurken 2. karşılaşmada bu sayı fazlasıyla artıyor. Ama geçen akşam bu böyle iken yağmurun başlamasıyla birlikte herkes kapalı yerlere hücum edince ortaya çok enteresan bin görüntü çıkıverdi.

Atilla ters köşeye yatırdı Islak gece Olgunları yağmur vurdu

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!