-

-

BAŞKAN AYDIN UYARDI

Başkan Aydın “Ayvalıkgücü beraberliğe razıydı, kazandı. Biraz daha istekli olsaydık kazanırdık ancak takım tutuktu” diyerek yenilgiye yorum getirdi, kalan 9 haftalık süreçte ceza yemememiz konusunda taraftarları dikkatli olmaya çağırdı.
Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın dün kulüp binasında basın toplantısı yaptı. Yöneticiler Uğur Çelikarslan ve Ziya Tekneci ile birlikte basının karşısına çıkan Başkan Aydın kalan 9 haftalık maratonda taraftarların dikkatli olmasını istedi.
Bundan böyle her küfürlü tezahürat sonrası seyircisiz ceza alabileceğimizin altını çizen Aydın “Gördünüz Üsküdar maçını. Seyircisiz maç hem zevksiz hem de hasılattan mahrum kalıyoruz” dedi. Çarşamba günü deplasmanda 1-0 kaybettiğimiz Ayvalıkgücü maçının değerlendirmesini de yapan Aydın “Ayvalıkgücü beraberliğe razıydı, kazandı. Biraz daha istekli olsaydık kazanırdık ancak takım tutuktu. Gerekli uyarıları yapacak ve kalan 9 haftalık maratonu lider bitirmek için sabırla çalışacağız” dedi.
Üye aidatları için üyelere tebligat çektiklerini söyleyen Aydın geciken üye aidatlarının biran önce ödenmesi gerektiğinin altını çizerek toplantıyı bitirdi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!