ŞEKER GENÇLİK’TEN MUHTEŞEM İFTAR

Abone Ol
Daha Fazla

ŞEKER GENÇLİK’TEN MUHTEŞEM İFTAR

Geçen yıl ilk defa yapılan ve bundan sonra geleneksel hale getirilen eski Şeker Gençlik’liler iftarının ikincisi güzel bir organizasyonla gerçekleşti. İftara İl dışından eski dostlar da katıldı. İftarın organizasyonunu yapan eski Demirspor ve Şeker Gençlik’in efsane futbolcularından Osman İbrahimoğlu davet edileceklerin listesini hazırlarken ince eleyip sık dokudu. İftar zamanında ise iftara gelen konuklara çok büyük bir misafirperverlikte bulunan Osman İbrahimoğlu iftar sonrasında da bir konuşma yaparak gelen herkese teşekkür ederken, bu organizasyonun bundan sonra da gençler tarafından devam ettirilmesini istedi. Osman İbrahimoğlu’nun yaptığı  konuşma esnasında çok duygulandığı da gözlerden kaçmadı. İftar sonrasında uzun bir süredir birbirlerini göremeyen eski arkadaşlar çay keyfi eşliğinde eski günleri yad ettiler.

Osman İbrahim oğlu misafirlerle tek tek ilgilendi İftar-1 İftar-2 İftar-4 İftar-5 İftara katılan eski futbolcular kameralara birlikte poz verdilerDemirspqr ailesi bir arada İftar -3

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!