SAVUR VE KARAGÜZEL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

aile
Daha Fazla Göster

SAVUR VE KARAGÜZEL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun eski yöneticilerinden, tanınmış futbol antrenörlerimizden ve Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü emeklisi Abdülvehap Karagüzel ve ailesi Enes Karagüzel’i evlendirmenin mutluluğunu yaşadılar. Nurten ve Ömer Savur’un biricik kızları Özge Savur ile Karagüzel ailesinin biricik oğulları Enes Karagüzel Pazar günü Oğuz Düğün salonunda yapılan düğün merasimi ile dünya evine girdiler. Cumartesi günü akşamı Tekeler Manallesi’ndeki kız evinde yapılan kına gecesi sonrası Pazar günü yapılan düğün töreninde Savur Ailesinin ve Karagüzel ailesinin yakınları ile Spor camiası ve Köy Hizmetlerinde hizmeti geçen Abdülvehap Karagüzel’in mesai arkadaşları katıldılar. Genç evlilere ömür boyu mutluluklar dileriz.

aile ali. kalaycı yonetim IMG_2890 IMG_2894 koy hızmetler i mesai arkadaşları (1) koy hızmetler i mesai arkadaşları (3) koy hızmetler i mesai arkadaşları (4) koy hızmetler i mesai arkadaşları (7) koy hızmetler i mesai arkadaşları (9) koy hızmetler i mesai arkadaşları (10) koy hızmetler i mesai arkadaşları (11) koy hızmetler i mesai arkadaşları (12)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!