SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU SON İDMANINI YAPTI

Bu haber 18 Aralık 2014 - 17:37 'de eklendi ve Bu haber 1.617 kez okundu. kez görüntülendi.

SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU SON İDMANINI YAPTI
SAÜ Geleneksel Türk Okçuluğu Topluluğu Yrd.Doç.Dr. Selçuk Kürşad Koca’nın da katılımıyla dönemin son idmanını yaptı. Topluluk Başkanı Yrd.Doç.Dr. Selçuk Kürşad Koca, Geleneksel Türk Okçuluğu eğitimleri kapsamında Geçen yıl toplam 30 öğrenciye okçuluk eğitimi verdiklerini, bu yıl da toplan 40 öğrencinin okçuluk eğitimi aldığını vurguladı.
“SOSYAL SORUMLULUK VE BECERİ GELİŞTİRME PROJESİ”
Yrd.Doç.Dr. Selçuk Kürşad Koca, Geleneksel Türk Okçuluğu Topluluğunun önemli bir sosyal sorumluluk ve sosyal beceri geliştirme projesi olduğunu vurgulayarak, kendilerine gerekli imkan sağlanırsa öğrencilere sosyal beceri kazandırarak onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bilinçli bir sosyal çevre edindirmek arzusunda olduklarını ifade etti. Yrd.Doç.Dr. Selçuk Kürşad Koca, Geleneksel Türk Okçuluğunun hem kültür hem de spor yönünün olduğunu, bu sebeple öğrencilerin ders dışı faaliyetleri arasında muhakkak olması gerektiğini vurguladı.
“GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞUNA İLGİ VAR”
Koca, Geleneksel Türk Okçuluğuna ilginin yoğun olduğunu, fakat gerek fiziki imkansızlıklar ve gerekse topluluğun elinde bulunan yay ve ok gibi malzeme yetersizliğinden dolayı eğitimler için 100’ü aşkın başvuru olmasına rağmen 40 kişi ile sınırlamak zorunda kaldıklarını ifade etti.
“EĞİTİMLER HERKESE AÇIK”
Geleneksel Türk Okçuluğu eğitimlerinin herkese açık olduğu vurgulanarak, eğitimlere katılmak isteyenlerin Facebook üzerinden “Sakarya Üniversitesi Geleneksel Türk Okçuluğu” sayfasını ziyaret etmesi, buradan topluluk üyelerine ve duyurulara ulaşabilecekleri de vurgulandı.
(Haber Hülya Sürücü)
20141217_152307

20141217_153303_1

20141217_153652

20141217_155656_4

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN