SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAÜ de Olimpiyat şampiyonu rüzgarı

Bu haber 24 Mart 2016 - 11:53 'de eklendi ve Bu haber 1.519 kez okundu. kez görüntülendi.

Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonu Güreşçi Mahmut Demir   SAÜ Spor bilimleri fakültesine konuk oldu

                           SAÜ de Olimpiyat şampiyonu rüzgarı

Konuşma yaptı

1994 Dünya, 1996 Atlanta Olimpiyat ve 5 kez Avrupa şampiyonu Güreşçi Mahmut Demir SAÜ Spor bilimleri akademisi konuğu olarak Sakarya’ya geldi ve bir dizi ziyareteler yaptı, adına düzenlenen konferans ta konuşma yaptı.

Ziyaretler yaptı

SAÜ Spor bilimleri fakültesi öğretim üyesi, Olimpiyat 2. Milli Boksör Doç. Dr. Malik Beyleroğlu’nun ve Spor bilimleri yönetimi tarafından yapılan davete katılan Mahmut Demir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Fatih Çelikeli makamında ziyaret etti, şampiyon güreşçi Sakarya Gazeteciler birliği başkanı Zeki Aydıntepe ile görüşmede bulundu ve Sakarya gazeteciler cemiyetine ziyarette bulundu.

Vefa gösteriniz

SAÜ Hukuk fakültesi toplantı salonunda düzenlenen konferansta  konuşan  şampiyon Mahmut Demir öğrencilere önceki ve sonraki kuşaklara Vefa gösterilmesini önerdi ve konu ile önemli anılarını anlattı.

Hocası duygulandırdı

Konferansta en duygulu an Mahmut Demir’in Samsun Üniversitesinde okurken  hocası olan dekan yardımcısı Doç.Dr. Gülten Hergüner ile karşılaşması oldu. Hocasının elini öpen Mahmut Demir çok duygulu anlar yaşadı.

Plaket takdimi

Konferans sonunda Mahmut Demir, Doç.Dr. Malik Beyleroğlu, Tek Rumeli Tv. Spor müdürü Mehmet Çelik’e plaket takdimi yapıldı. Konferansı Doç.Dr. Çetin Yaman, Öğretim görevlileri Adem Erbay ve SAÜ öğretim üyeleri ile kalabalık öğrencş topluluğu izledi

 

Demir Spor il müdürü Fatih Çelikeli ziyaret etti (6) Konferansa ilgi büyüktü (2) Konferansa ilgi büyüktü (3) Numan Gülseven Doç.Dr. Malik Beylerberoğluna özel hatıra sundu, (3) SBE_0917 SBE_0928 SBE_0939 SBE_0962 SBE_0967 SBE_0975 SBE_0978 SBE_0979

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.