SASKF’DE DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

OLAY BENZİNLİKTE BAŞLADI

Bölgesel Amatör Lig, Foto Galeri

SASKF’DE DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR

Bu haber 10 Ağustos 2016 - 23:16 'de eklendi ve Bu haber 846 kez okundu. kez görüntülendi.

SASKF’DE DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe teşebbüsü sonrasında Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de el ele veren vatandaşlar Sakarya’da Kent Meydanında bir araya gelerek demokrasiye sahip çaktılar.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak,  Sakarya Askf Başkanı Yaşar Zımba, yönetim kurulu üyeleri, Futbol taban birlikleri, 33 Merkez spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri meydana ve demokrasi kürsüsüne çıktılar. Başkan Zımba yaptığı açıklamada “ 2 Ağustos Salı günü akşamı bir araya gelen spor camiası o günden bu yana her akşam demokrasi meydanında demokrasi nöbetini tutmaya devam etti ve bundan sonra da demokrasi nöbetini tutmaya devam edecektir.

Türk Milleti’nin ne olduğunu tüm dünya gördüğü gibi şer çeteleri de bu olaydan mutlaka ders almışlardır. Demokrasi meydanında baştan kalabalıkların bir araya geldiği, ancak son günlerde nerede ise hiçbir kimsenin kalmadığı meydanda tek başımıza da kalsak yine de Federasyon olarak bu nöbeti her akşam sürdürmeye devam etmek kararındayız. Bizler böyle el ele verdiğimizde karşımızda hiçbir güç dayanamaz. Türk Milleti sapa sağlam ayaktadır.” Diye konuştu.

Askf demokrasi nöbeti Demakrosi nöbeti-2 Demokrasi nöbeti-1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.