SANTRA Görünmeyen sıkıntı..

Daha Fazla Göster

SANTRA   Görünmeyen sıkıntı..

Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Zeki Toçoğlu “Sakaryaspor’u sahipsiz bırakmam” dedikten sonra yeni sezonda bacak bacak üstüne atıp rahat maçlar izlemek için 3 milyon TL’ye ihtiyaç olduğunun altını çizdi, devamında 1,5 milyon TL’yi karşılamaya hazır olduğunu, gelecek yönetiminde ortaya 1,5 milyon TL koymasının gerekliliğini kamuoyuna pompaladı, bu söylem patladı, gitti..

Şehrin dört bir tarafında ayrı ayrı liste çalışmaları başladı..

Demek ki mesaj alındı, çatışmalar başladı!.

Hedef 1,5 milyon TL ile Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Zeki Toçoğlu’nun yanına varmak ve “Verdiğiniz mesajı aldık, biz hazırız” demek..

Ancak bu işler bu kadar kolay değil!.

Sakaryaspor’un borcu yok ama vergi borcu var..

Ödenmez o başka..

Ödenmiyor zaten..

7 yıldır bozula bozula geliyoruz!.

Yapılandırma yine bozuldu..

Halit Evin “Bakarız” dedi, Vedat Yaşlıca kendi dönemine ait vergi borcunu ödedi..

Son dakika haberi Sakaryaspor’da yaklaşan genel kurul değil, bozulan yapılandırma..

İlk yapılandırma 2008’de Bülent Yılmaz’ın başkanlığı döneminde yapılmış, bozulmuştu.. İkinci yapılandırma 1. Lig’e çıktığımız 2011’de Halit Evin başkanlığında yapılmış, bozulmuştu..

Vergi borcu sorununu bir türlü aşamayan Sakaryaspor’da 3. yapılandırma bu yıl Selahattin Aydın döneminde yapıldı ve yine bozulunca eski AŞ. başkan ve yöneticiler sıkı durmalı, yeniler iki kez düşünmeli..

Detay haberde gizli..

UEFA kriterleri kapsamında bu yıl süper lig ve 1. ligde vergi borcu olan takımlara transfer engeli koyulacak ancak seneye 2. ve 3. ligde vergi borcu olan takımlar transfer yapamayacak ve Sakaryaspor geçen yıl eski futbolcularına olan borçları ödeyerek açtığı transferi bu kez de büyük ihtimalle vergi borcu nedeniyle kapatacak ve aynı sıkıntılı süreçleri yeniden yaşayacağız..

Belki de onun için başkanlığı ve yöneticiliği emekliler yapmalı, emekli maaşına el konulamıyor..

Ancak amaç üzüm yemekse 3. yapılandırma bozulmamalı, Sakaryaspor önemli bir kamburdan kurtarılmalıydı..

Devam edeceği yönünde görüşler ağır basıyor ancak gördüm ki Selahattin Aydın giderayak yine golünü attı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise sahada atılacak gole bakıyor, sorun duruyor..

Yürüyelim arkadaşlar..

SANTRA HARİCİ

Beklemek değil de,

boşuna beklemek çok kötü.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!