ŞAMPİYONLARDAN KARAKULLUKÇU’YA ZİYARET

Abone Ol
Daha Fazla

ŞAMPİYONLARDAN KARAKULLUKÇU’YA ZİYARET

Arifiye’li Hentbol Yıldızları, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Okul Müdürü Murat Demir, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Safitürk ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Özkan Keskin eşliğinde, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.

“ ÖNEMLİ OLAN GÖRÜLLERİN ŞAMPİYONU OLMAK “

Arifiye’li sporcuların başarısından büyük memnuniyet duyan Başkan İsmail Karakullukçu sporculara hediye takdim etti. Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Arifiye’de gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, onları spor yapmaya teşvik etmek, günümüzün hastalıkları stres ve obeziteden uzak, sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak ve Türk Sporuna şampiyon sporcular kazandırmak için göreve geldiğimiz günden bu yana bir çok sosyal tesis ve spor tesisimizi hizmete soktuk. Bunun yanında 5393 Sayılı Belediye Yasasının verdiği yetkiyle, ilçemizdeki tüm amatör spor kulüplerine ayni ve nakdi yardımlarımız sürüyor. Hamdolsun, gençlerimiz de  bu yatırımlarımızın karşılığını fazlasıyla veriyor. Bu gün Arifiye’miz sporun bir çok dalında şampiyon sporculara sahip. Tabi, sporu da spor için centilmenlik kuralları içerisinde yapmak lazım. Sizler, gittiğiniz her yerde Arifiye’yi temsil ediyorsunuz. Yani, bizden çok daha büyük bir kitleye ulaşıyorsunuz. Bu bakımdan daima iyi örke olmaya, sahada  centilmence mücadele edip hakkınızla derece almaya gayret edin. Şampiyonluklar, başarılar  tabiî ki çok güzel, ancak asıl önemli olan “Gönüllerin Şampiyonu Olmak.” Hepinizin gözlerinde öpüyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!