SON DAKİKA

Sakaryaspor: 0 UTAŞ Uşakspor:2

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAYDİ MAÇA

Sakaryaspor

“Şampiyon olmak zorundayız”

Bu haber 03 Aralık 2014 - 22:47 'de eklendi ve Bu haber 871 kez okundu. kez görüntülendi.

1 haftalık Çin gezisinden dönen başkan Toçoğlu, ayağının tozuyla ilk idmana geldi ve mesajı verdi
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, dün Rüstemler tesislerine gelerek hem tesisleri gezdi, hem de haftanın ilk idmanını izledi. Mutlak şampiyonluk beklediğini söyledi..

Tesisler de elden geçmeli!
Sakaryasporun transferi açılması için tam 5 milyon TL veren ve Sakaryaspora yepyeni bir milat başlatan iş adamı Orhan Koca bıyık ve Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ile beraber gelen Başkan Toçoğlu’nu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın karşıladı. Başkan Aydın, tesisler ve saha hakkında bilgi verirken, tesislerin de tıpkı stat gibi her geçen gün eskidiğini söyledi. Daha sonra ise basın ile ayak üstü bir toplantı yapıldı.

“Mazeret kabul etmem”

Başkan Toçoğlu, “Ben mağlubiyeti kabul etmeyen biriyim. Van maçını da öyle ama bir kereye mahsus kaza olarak kabul ettim. Şunu herkes bilsin ki, bu takımın sezon sonuna kadar ki paraları hazır, bunda sıkıntı yok. Başkan, yönetici, teknik heyet ve futbolcular da, üzerine düşeni fazlasıyla yapacak. Bu takım bu sene mutlak şampiyon olacak. Ben bunu dışında hiçbir şeyi kabul etmem. Çünkü bizler bu kadar işi ligde kalmak için yapmadık” dedi.

Başkan Toçoğlu, “Hani nerde bize çıkan, biz arkanızdan geliriz diyenler. Çıksalar ya. Niye çok sevdikleri takımına bir kuruş vermiyorlar? Maça bile, ‘param gitmesin’ diye gelmeyenler bile var” dedi.(hasan Gokdemir)
8

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.