-

-

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

MEDYA SANA SÖYLÜYORUM
SAKARYALI SEN ANLA

Yeşil Siyahlıların basın sözcüsü Tacettin Koç, Sakaryaspor’un son yıllardaki düşüşünden şuan ki şampiyonluk hedefine kadar birçok konuda ilginç açıklamalar yaptı.

Köfteci İsmail’de basın mensuplarıyla buluşan Tacettin Koç, Yeşil Siyahlıların kirli çamaşırlarını ortaya çıkardı. Son yıllarda yaşanan ekonomik krizleri ve düşüşü anlatan Tacettin Koç, yanlış transferler ve zengin iş adamlarının desteğini çekmesini bahane ederek ‘bugünlere geldik’ dedi. Sakaryaspor’un kötü dönemlerden sonra şampiyonluk yarışına tekrar girmesini, Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Sakaryaspor’un Başkanı Selahattin Aydın’a bağlayan Koç “Onlar olmasa şuan amatördeydik” dedi.

ZEKİ BAŞKAN OLMASA…

Zeki Toçoğlu’nu Sakaryaspor’un en büyük destekçisi olarak belirten Tacettin Koç, “Zeki Başkan olmasa Sakaryaspor’un elinden kimse tutmaz” diyerek Sakaryaspor’un ayakta kalışını Zeki Toçoğlu’na bağladı. Selahattin Aydın’ın görev bırakma söylentilerine de değinen Koç, “Selahattin Aydın görevi bırakırsa, Zeki Toçoğlu kimseye güvenip Sakaryaspor’un başına getirmez” dedi. Yeşil Siyahlılarda Başkanı Zeki Toçoğlu’nun belirlediğini söyleyen Tacettin Koç, “Şampiyonluğa oynuyorsak bu takım Zeki Toçoğlu ve Selahattin Aydın’ın eseridir” dedi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

İki hafta önce şampiyonluk ümidini kaybettiğini belirten Tacettin Koç “Üst üste gelen galibiyetlerle tekrar inancım arttı. Play-offlara kalacağımızdan bile şüpheliydim” dedi. Anadolu Üsküdar ve Ankara Demir’in aralarında oynayacağı maçtan beraberlikle ayrılacağına inandığını belirten Koç “Şampiyon olacağımıza inancım tam” ifadelerini kullandı.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!