“Şampiyon Denizli’de Depremzedeler için dövüşecek” İbrahim Murat Gündüz

featured

Kickboks müsabakalarında hiçkimsenin eşleşmek istemediği bir isim var, rakiplerinin ringe çıkarken titrediği bu isim mütevaziliği ve cesareti ile tanınan Adanalı Şampiyon  Ali Göktürk Benli.

Adanalı sporsever girişimci İbrahim Murat Gündüz’ün sponsoru olduğu Ali Göktürk Benli 18 Mart 2023’de Denizli’de depremzedeler için düzenlenecek olan profesyonel kickboks gala gecesinde Libya’lı profesyonel dövüşçü Mousa Masoud ile ringe çıkacak.

İbrahim Murat Gündüz, bu anlamlı gecede Ali Göktürk Benli’nin dövüşecek olmasından çok mutlu olduğunu belirterek “Herşey para veya kariyer değil, bu gala gecesinde elde edilecek olan gelirin depremzedeler için harcanacak olması bizim için büyük mutluluk” ifadelerini kullandı.

İbrahim Murat Gündüz bilindiği üzere depremin akabinde “Vatan Fedaileri” isimli gönüllü Muay Thai ve Kick Box antrenörlerinden oluşan bir arama kurtarma ekibi kurmuş ve kurduğu bu ekip bir çok insanın sağ  kurtarılmasına vesile olmuştu.

 

https://www.sportif54.com/ibrahim-murat-gunduz-dunyaca-unlu-mma-dovuscusu-liana-jojuayi-himayesi-altina-aldi-104382.html?amp=1

 

https://www.sportif54.com/ibrahim-murat-gunduzun-cok-deger-verdigi-sporcusu-spor-toto-super-ligi-sampiyonu-oldu-103832.html

 

https://www.sportif54.com/ibrahim-murat-gunduz-turkiyede-kickboksun-profesyonelesmesi-icin-iska-federasyonuna-resmen-basvurdu-105336.html

 

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!