Salon Yeşil Siyah

Abone Ol
Daha Fazla

Yeşil-Siyah
Atatürk spor salonu Sakarya’lı spor severlerin aşık olduğu ve uğruna büyük seatekler verdiği Yeşil Siyah renklere kavuştu.
Madein USA
Zemin parkesinin değişimi için yaklaşık 2 aydır çalışma yapılan Atatürk spor salonunda çalışmalar bitme noktasında. Zemin tamamen değiştirildi ve Amerika’dan getirilen özel parke sistemi ile “Dünya parke imalatçıları damgalı” USA patentli parkeler zemine döşendi.
Boyama tamamlandı
Salon zeminin boyama işlemi tamamlandı.Sakarya Büyükşehir Basketbol şubesi yöneticisi Hakan Demirayak, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl müdürü v. Salih Koşu, Tesisler şube müdürü Cihat Sancak boyama işleminin başlangıcında Atatürk salonunda bulundular. Basketbol atış alanı ile orta alan tamamen siyah boyanırken, oyun alanını çevreleyen yerler Yeşil’e boyandı. Ve boyama işlemi tamamlandı.
Play-Off’ta hizmette
Sakarya Büyükşehir Basketbol takımının ligte iç saha maçı bu hafta sona ereceğinden salonun yeni zemini üzerinde ilk maçlar Play-Off maçları olacak olacak. Lig 2 haftalık sonra bitecek ve birinci lige yükselme mücadelesi Play- Off maçları ara verilmeden başlayacak. (Suat Beyenal)
1 salon baya

DSC_3966

DSC_3967

DSC_3973

DSC_4008

DSC_4009

DSC_4055

DSC_4056

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!