-

-

Sakaryaspor’un Yükselişi Sürecek

Sakaryaspor’da Ercüment Coşkundere’nin istifası ile görevi devralan Teknik Direktör Osman Özdemir’e hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Yaşanan puan kayıplarının telafisi olur. Bu konuda herhangi bir şüphemiz yok. İnşallah Osman Hocamızla birlikte Sakaryaspor’un yükselişi sürecek” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Anadolu Üsküdar maçının hazırlıklarını Rüstemler Tesisleri’nde sürdüren Sakaryaspor’un akşam idmanına katıldı. Ercüment Coşkundere’nin istifasının ardından görevi devralan Teknik Direktör Osman Özdemir’e hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Toçoğlu, Özdemir’den takımın son durumu ile ilgili bilgiler aldı.
Değerli Bir İsim
Özdemir’in futbolculuk yıllarının yanı sıra, teknik adamlık kariyerinde de önemli başarılarının bulunduğunu kaydeden Başkan Toçoğlu, “İlk gün de ifade ettiğimiz gibi; Sakaryaspor hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Yaşanan puan kayıplarının telafisi olur. Bu konuda herhangi bir şüphemiz yok. İnşallah Osman Hocamızla birlikte Sakaryaspor’un yükselişi sürecek” diye konuştu.
Rehavete Yer Yok
Başkan Zeki Toçoğlu, “Sezon başından bu yana kulübümüzün kurumsallaşabilmesi adına önemli adımlar attık. Şehrin en önemli marka değeri Sakaryaspor’un eski günlerine dönmesi en büyük hedefimizdir. Bu yolda yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar olarak rehavete asla yer olmadığını biliyoruz” ifadelerini kullandı.
Kimsenin Şüphesi Olmasın
Şehrin Sakaryaspor’un şampiyonluğuna kenetlenmiş durumda olduğunun da altını çizen Başkan Toçoğlu, bu yolda kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurguladı. Yeni Teknik Direktör ve futbolculara başarılar dileyen Başkan Toçoğlu ziyaretinin devamında Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundu.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!