“SAKARYASPOR’UN SİYAHINA YEŞİL OLMAYA GELDİM” « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

“SAKARYASPOR’UN SİYAHINA YEŞİL OLMAYA GELDİM”

Bu haber 19 Ağustos 2019 - 18:59 'de eklendi ve Bu haber 76 kez okundu. kez görüntülendi.

“SAKARYASPOR’UN SİYAHINA YEŞİL OLMAYA GELDİM”

Geçtiğimiz gün babasının internette yayınladığı video ile paylaşım rekorları kıran Rahim Berk Coşkun bayram harçlığı olan 260 TL’yi Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant’a teslim etti. Minik taraftar, “Sakaryaspor’un siyahına yeşil olmaya geldim” dedi.

BAŞKANLA BULUŞTU

Videoyu izledikten sonra çok gururlanıp duygulandığını belirten Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant minik Rahim Berk’i Kocaelispor maçında misafir etmek istediğini söyleyip tesislere davet etmişti. Rahim Berk bugün tesislerde bayram harçlığı olan 260 TL’yi Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant’a teslim etti. Minik taraftar, “Sakaryaspor’un siyahına yeşil olmaya geldim” dedi. İbrahim Nalbant ile bir süre sohbet eden Rahim Berk’e isminin yazdığı Sakaryaspor forması hediye edildi.

MİSAFİR EDECEK

Ziyarette konuşan Başkan Nalbant,  “Minik kardeşimin videosuna sosyal medyada dolaşırken denk geldim. Önceden de belirttiğim gibi çok duygulandım ve onur duydum. Rahim Berk’e bugünün anısına adının yazdığı formamızı hediye ettik ve kendisini Kocaelispor karşılaşmamızda en iyi şekilde misafir edeceğiz. Böyle fedakâr bir şehrin takımına olan gönülden bağı bizim çalışma azmimizi güçlendiriyor. Rahim Berk kardeşimi de bugün bütün Türkiye paylaşıp takdir etti. Allah bahtını açık etsin” dedi.

BEN KAYIT EDECEĞİM

Rahim Berk’in futbol oynadığını ve ilerde futbolcu olmak istediğini öğrenen Başkan Nalbant, “Rahim Berk kendi kategorisinde futbol oynuyormuş ve hayali bir gün Sakaryaspor forması giymekmiş. Önceki açıklamalarımda söz vermiştim şampiyon olursak kendisini omuzlarımda taşıyacağım diye. Şimdi de şunu söylemek istiyorum; Bu fedakar yavrumuzu Sakaryaspor futbol okuluna bizzat elinden tutup ben yazdıracağım. İnşallah kendini geliştirerek önce altyapımızın sonra da A takımımızın yıldızı olacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.