Sakaryaspor’da 17 futbolcu gitti, 14 Kaldı

featured

Sakaryaspor’da 13 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesinde 17 futbolcu dün serbest kaldı. Yeşil Siyahlıların sözleşmesi devam eden14 futbolcusu bulunuyor.

Sakaryaspor’da 31 Mayıs itibari ile 17 futbolcu serbest kaldı. Yeşil Siyahlılarda yeni sezon öncesinde genç oyuncularla birlikte profesyonel sözleşmesi bulunan 14 futbolcu kaldı. 13 Haziran’da gelecek olan yeni yönetimin gerek sözleşmesi biten gerekse takımda kalan oyuncularla ilgili nasıl bir yol haritası çizeceği henüz bilinmiyor. Öte yandan mevcut takıma ne kadar borç olduğu konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

SÖZLEŞMELERİ BİTTİ

1.Lig yolunda üst üste dördüncü play-off’unu kaybeden Sakaryaspor’da dün itibari ile 17 futbolcunun sözleşmeleri sona erdi. Yeşil Siyahlı kulübün sezon başında kadrosuna kattığı Alişan Şeker, Burak Öksüz, Hakan Aslantaş, Mehmet Boztepe, Muhammet Reis, Oğuzhan Kayar, Özkan Taştemur’un yanı sıra geçtiğimiz sezondan takımda kalan Ümit Yasin Arslan, Abdülaziz Solmaz, Azad Filiz, Berk İsmail Ünsal, Berkay Can Değirmencioğlu ve Kaan Kırcı’nın sözleşmeleri sona erdi.

Kiralık olarak forma giyen Nuri Fatih Aydın, Devrim Taşkaya, Fatih Tultak ile Hasan Bilal ise 31 Mayıs itibari ile kulüplerine geri döndü.

ELDE VAR 14

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde Caner Koca, Canberk Özdemir, Ali Özgün, Çağrı Ortakaya, Oğuz Çalışkan, Alpay Koçaklı Arif Kocaman, Azad Tarım, Kerem Özel, Yuşa Tığrak, Alimcan Menteşe, ve Eray Dursun’un yanı sıra sezon başında kiralık gönderilen Yusuf Kaan Kara  ve Furkan Parsak’ında sözleşmeleri devam ediyor. Takımda kalan oyuncuların sözleşmelerinin hangi şartlarda olduğu ve toplam maliyeti konusunda resmi bir açıklama bekleniyor.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!