SAKARYASPOR VE AYVALIKGÜCÜ PFDK’YA SEVK EDİLDİ

SAKARYASPOR VE AYVALIKGÜCÜ PFDK’YA SEVK EDİLDİ

Ayvalıkgücü Belediyespor ile Sakaryaspor arasında pazar günü oynanan karşılaşma sonrası Disiplin kurulu her iki takımıda PFDK”ya sevk etti İşte o karar :

AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR Kulübü?nün 29.11.2015 tarihinde oynanan AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-SAKARYASPOR A.Ş. Spor Toto 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki ?saha olayları? nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

27- SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü?nün 29.11.2015 tarihinde oynanan AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-SAKARYASPOR A.Ş. Spor Toto 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki saha olayları  nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca ve  çirkin ve kötü tezahüratı nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK?ya sevkine,

SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü futbolcusu MUSTAFA CEVAHİR’in aynı müsabakadaki kuraldışı hareketi nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 43 maddesi uyarınca 30.11.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!