Sakaryaspor-Vanspor maçının hakemi açıklandı
TFF 2.Lig ve 3.Lig’de haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
TFF 2.Lig ve 3.Lig’de 24 haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre 06-02-2022 Pazar günü saat 13 00 yeni ATATÜRK stadında oynanacak olan Sakaryaspor-Vanspor müsabakasını Burak Taşkınsoy yönetecek. Taşkınsoy’un yardımcılıklarını ise Selim Şensöz ve Sinan Bilen yapacak.
İstanbul Klasman Hakemi Burak Taşkınsoy daha önce Sakaryaspor’un 2 karşılaşmasında düdük çaldı. Taşkınsoy’un yönettiği 2 karşılaşmadan da Yeşil-Siyahlı temsilcimiz galibiyet çıkartamadı. 2013-14 Sezonunda Sakaryaspor’un evinde 68 Aksaray ile oynadığı müsabaka 0-0 sonuçlanmıştı. 2017-18 sezonunda ise deplasmanda 1922 Konyaspor’a 1-0 yenilmişti.
3.Lig temsilcimiz Hendekspor’un kendi sahasında oynayacağı Artvin Hopaspor müsabakasını ise K.Maraş Bögesi hakemlerinden Serkan Gürbüz yönetecek. Gürbüz’ün yardımcılıklarını ise Yunus Yıldız ve Nesim Karanfil yapacak.