SAKARYASPOR Şampiyon « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

OLAY BENZİNLİKTE BAŞLADI

Bölgesel Amatör Lig, Foto Galeri

SAKARYASPOR Şampiyon

Bu haber 21 Ağustos 2015 - 19:25 'de eklendi ve Bu haber 2.339 kez okundu. kez görüntülendi.

 

Sakaryaspor şampiyon

Türkiye’de ilk kez  Futbol Federasyonu İl temsilciliği (TFF) ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (SASKF) yönetimi tarafından müştereken düzenlenen U10 Futbol ligi şenliği sona erdi. Final maçında Sakaryaspor ,Serdivan 1907spor’u 4-0 yenerek şampiyon olurken Serdivan1907  ikinci sırada kaldı. 3-4 maçını 3-1 kazanan Erenlerspor sıralamada 3. Sırada yer alırken 4. Takım Sakaryagücüspor oldu.

Eşi Benzeri yok

Madalya töreni öncesi yapılan konuşmalarda Futbol İl temsilcisi Ali Arslan “ Bu turnuvanın Türkiyede eşi benzeri yok, ilk kez Sakarya’da gerçekleştirdik. Bu tür etkinlikleri seneye daha geniş kapsamnlı yapacağız” dedi.

Aileler sağolsun

SASKF başkanı Yaşar Zımba törende yaptığı konuşmada miniminik futbolcuların ailelerine teşekkür etti ve “ Sizlerin destekleri ile çocukların futbol oynaması çok güzel. Yeni iş başına gelen Federasyonumuzun ilk icraatı böylesine güzellikler içinde geçti, bu organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ederim” dedi.

Örnek oldu

Madalya ve Kupa töreninde son konuşmayı Türkiye Futbol federasyonu Sakarya temsilciliği bölge müdürü Ferruh Sezgin “ Bu turnuva örnek oldu, çok güzel bir organizasyon yaptık katılan tüm takımları  ve final yapan futbolcuları teker teker kutlarım” dedi.

Ödüller verildi

Konuşmaların ardından Şampiyon Takım Sakaryaspor kupa ve madalyalarını TFF bölge müdürü Ferruh Sezgin’den aldı. İkinci Takıma kupa ve madalyalarını SASKF başkanı Yaşar  Zımba verirken, Üçüncü Erenlerspor’a SASKF başkan vekili İsmail Ergül, dördüncü Serdivan1907spor’a Saha Komiserleri derneği başkanı Mahmut Güzel  kupa ve madalyalarını takdim etti.

sakaryaspor u 10 kupa (4) sakaryaspor u 10 kupa (11) sakaryaspor u 10 kupa (12) sakaryaspor u 10 kupa (13)

1:Sakaryaspor ; kupasını  Futbol federasyonu  bölme müdürü Ferruh Sezgin verdi

serdivan1907 (3) U10 serdivan1907 (4) U10 serdivan1907 (2) U10

2: Serdivan 1907  kulübü  kupasını askf  başaknı  Yaşar zımba verdi

3: Erenler spor:Kupasını  askf bşk yrd İsmail ergün verdi

4:Sakaryagücü:saha komiserler derneği  başkanı mahmut güzel verdi

şampiyon

 

 

 

sakaryagücü u 10(5) sakaryagücü u 10(6) sakaryagücü u 10(8) sakaryagücü u 10(10)erenler u 10(8) erenler u 10(4) erenler u 10(5) erenler u 10(6) erenler u 10(7)

 

Erenlerspor: 3– Sakaryagücüspor: 1

Saha : Erenler çim 1 no

Hakem: Hakan Adlı

Sakaryaspor: Ömer, Recep, Mehmet Emin, Ahmet, Kerem Karabulut, Yağız, Kerem Kurtuluş, Oğuz ( A.Emir, Yiğit, H.Kaan, Yiğitefe, Eren, Hamzacan, M.Merthan, Yasin)

Antrenör: Murat Balaban

Serdivan1907spor: Ege, Ege Çınar, Musahan, Görkem, Musa, Göktuğ, Cem, İbrahim ( Ö.Zafer, Batuhan, Mert, Mustafa, Selim, Mertali)

Antrenör: Ahmet Özdenkaya

Goller: Barış, Ömer, Keremcan (Erenlerspor), N.Efe (Sakaryagücü)

 

Sakaryaspor: 4-Serdivan1907: 0

Saha: Erenler çim 1 no

Hakem: Harun Pekyürek

Erenlerspor: Aliyiğit, Ömer B., Mikail, Ömer Varol, Barış, Keremcan, Kaan, Eren, Arda ( Selim, M.Efe, Musa)

Antrenör: Fatih Kambur

Sakaryagücüspor: Ali Hasan, Ahmet Efe, N.Efe, Yasin, Mete, M.Kerem, Mert, Ö.Tuna (Akın, B.Efe, Ahmet, B.Yavuz, Kerimcan, S. Tunahan)

Antrenör: Çetin Çal

Goller: Recep (2), Ahmet, Kerem (Sakaryaspor)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.