SON DAKİKA

Şen, yoğun bakımda

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gözlem – Aynı seneryo

Köşe Yazıları

Sakaryaspor, MEDAR’a emanet

Bu haber 09 Ocak 2021 - 12:17 'de eklendi ve Bu haber 91 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakaryaspor sağlık sponsorluğu için Medar Hastanesi Sakarya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.kulübümüzün tüm futbolcu ve teknik kadrosunun sağlık hizmetleri ve sağlık kontrolleri Medar Hastanesi Sakarya ilen sponsorluk anlaşması imzaladı.

Sakaryaspor sağlık sponsorluğu için Medar Hastanesi Sakarya ile  anlaşması imzaladı. Kulüp sosyal medyasından yapılan açıklamada,kulübümüzün tüm futbolcu ve teknik kadrosunun sağlık hizmetleri ve sağlık kontrolleri Medar Hastanesi Sakarya ile sponsorluk anlaşması imzalanmıştır.

Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “Özel Medar Hastanesi Sakarya olarak, tüm sağlık altyapımız, hekim kadromuz ve teknolojik imkanlarımızla yeşil siyahlı takımızın yanındayız” dedi.

Cevat Ekşi,   ”  Özel Medar Hastanesi Sakarya’ya desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Bu anlaşmamız iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun” dedi. Op. Dr. Kamil Köse ve İdari Direktör Gündüz’e üzerlerinde adlarının yazılı olduğu 54 numaralı forma hediye edildi” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.