Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

SAKARYASPOR İRTİFA KAYBEDİYOR..

featured

SAKARYASPOR İRTİFA KAYBEDİYOR..

Futbolda bu iş kazasının karşılığıdır, konsantrasyon eksikliği.
Konsantrasyonda doğru dozu ayarlamak da önemlidir elbette. Fazlası kaygı ve korku yaratır, azı gamsızlık ve gayretsizlik getirir. Her iki süreç de tehlikelidir. Bu yüzdendir ki doğru konsantre olma eşiğini yakalamak çok güç bir durumdur. Takım sporu yapılıyorsa her bir oyuncunun ilgi düzeyine göre bir uyaran kullanmak ve ve. Sakaryaspor da tam da bu konu işin aslı bence..İş kazaları fazla olmaya başladı. Eksik motivasyon mu? Fazla kendine güvenmi..Defansta fazla kendine güven iki hata iki gol getirdi Manisa da.. Ofansif ta ise özgüven eksikliği cesaretsizlik ve kendine güven eksikliği var..Bilimsel veriler uyarıcı kullanmak gerek diyor.Uyarıcı Teknik Patron olduğuna göre….
Geriye takım olmak, birlikte oynamak ve özgüven kalıyor.Bu takım giderek irtifa kaybederken bana hoca değilde psikolojik destek lazım gibi geliyor..

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!