Sakarya’nın yıldızları

Daha Fazla Göster

Sakarya’nın yıldızları   boş durmuyor

Sakarya Yıldızlar Basketbol kulubü sporcuları çalışmalarına antrenörleri Kerim Durmaz nezaretinde ara vermeden  devam ediyor.

Yönetim çalışmaları takip ediyor.

Zübeyde Hanım İlkÖğretim Okulu Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren Sakarya Yıldızlar Basketbolcuları geleceğe güvenle bakmaya devam ediyor. Kulüp yöneticileri ve Başkanı Mesut Ulu çalışmaları yakından takip ederek yıldızların heyecanlarını birlikte soluyor.

 

Çalışmalara devam

2000-2002 doğumlulardan oluşan Sakarya Yıldızları Basketbolcuları çalışmalarını tecrübeli antrenörleri Kerim Durmaz’la birlikte heyecanla sürdürüyor.

IMG-20150606-WA0024

“Geleceğin yıldızlarını yetiştireceğiz”.

Sakarya Yıldızlar Basketbol Kulüp Başkanı Mesut Ulu;” Oluşturduğumuz yeni yönetimle birlikte Sakaryamız için basketbolda hizmet edeceğiz. 15 Hazirandan itibaren başlatacağımız yaz okullarımızla da geleceğin yıldızlarını yetiştirmenin heyecanını bu gün yaşıyoruz.Hocamız Kerim Durmaz ve yönetim olarak yavrularımızın yanın da olmaya devam edeceğiz.” dedi

IMG-20150606-WA0025

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!