SON DAKİKA

Şen, yoğun bakımda

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gözlem – Aynı seneryo

Köşe Yazıları

Sakarya Büyükşehir belediyesi maskeleri dağıtılmaya başlandı..

Bu haber 08 Mayıs 2020 - 21:29 'de eklendi ve Bu haber 97 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakarya Büyükşehir belediyesi maskeleri dağıtılmaya başlandı..

Büyükşehir’in maskeleri dağıtılıyor.

Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce’nin talimatı ile Basın ve yayın daire başkanı İrfan Kardeş ve Büyükşehir Belediyesi spor kulübü başkanı Cevat Ekşi Tarafından üye kulüplere dağıtılmak üzere Sakarya Askf’ye verilen 3000 adet Maskenin dağıtımı başkan Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sakarya genelinde devam ediyor.

Belirlenen bir plan dahilinde dağıtımı yapılan maskeler çoğunlukla Kulüpleri ziyarete giden başkan Yaşar Zımba ile dağıtılırken, maske dağıtıma bazen başkan vekili Recep Odabaş ve başkan yardımcısı Uğur Kobaş’ta eşlik ediyor.

Başkan Yaşar Zımba “Geçtiğimiz günlerde TASKK tarafından gönderilen maskeleri dağıttık. Şimdi ise Sakarya Büyükşehir belediyemizin maskelerini dağıtıma ekleyerek devam ediyoruz. Kulüplerimiz tarafından maske ihtiyacı çok çok büyük oranlarda. Şu ana kadar 9.000 adet maske dağıtmaya çalışıyoruz bu bile yetmiyor.  Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce’nin talimatı ile ilave maske aldığımızda, ulaşamadığımız maske almayan Kulüplerimizde maske vermeye devam edeceğiz.

Bizler için Başkanımız Ekrem Yüce’nin gönül zenginliği çok önemli, sağ olsun şu ana kadar hangi konuda ricada bulunduysak bizleri kırmamaya özen gösterdi ve her zaman bizlere destek oldu.

Şu an Büyükşehir belediyemiz ile çok güzel ilişkiler içindeyiz. Daire başkanları İrfan Kardeş, İlhan Şerif Aykaç ve Kulüp başkanı Cevat Ekşi ile güzel bir uyumumuz var. Sakarya Amatör spor kamuoyu için güzel çalışmalar yapıyoruz.  Bu çalışmalara Ekrem Yüce başkanımın destekleri de eklenince çok kuvvetli bir dayanışma oluyor.

Ekrem Yüce başkanım başta olmak üzere, İrfan Kardeş, İlhan Şerif Aykaç ve Cevat Ekşi’ye teşekkür ederim. Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.