featured

Sakarya Bölgesi hakemleri 2022-23 Sezonuna iki aşamalı açılışla merhaba dedi Hakemler coştu

Sakarya Bölgesi hakemleri  2022-23 Sezonuna  iki aşamalı açılışla merhaba dedi

Hakemler coştu

Sakarya Bölgesi Hakemleri Panda mi nedeniyle uzun bir süredir ara vermek zorunda kaldıkları yeni sezon açılış programına  bu sene kaldıkları yerden merhaba dediler. 2022-2023 sezonu için önce hakem evinde verilen kokteyl, burada yapılan konuşmalar açılışın startını verdi. Hakem evindeki Kokteyle  BŞB Başkanı Ekrem Yüce ,ASKF Başkanı yaşar Zımba, MHK 2 Bölge sorumlusu Aytekin Durmaz, Futbol İl temsilcisi Tezcan demir, TÜFAD Sakarya Şubesi Başkanı Tamer ilacan ,Hakemler ve gözlemcilerin bir kısmı katıldı.

BŞB BAŞKANINA YAKIN İLGİ

Hakem evinde başlayan açılış programı BŞB Başkanına gelene kadar başlamadı. Başkan Ekrem Yüce hakem evine gelince onu Süper Lig hakemi Atilla Karaoğlan ,MHK 2 Bölge sorumlusu Aytekin Durmaz, Dernek başkanı Gürkan tekneci, İHK Başkanı Özgür Aygün ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba karşıladılar. Hakem evindeki açılışın ilk ayağında Hakemler ,taban birliklerinin temsilcilerinin ilgi odağında BŞB Başkanı Ekrem Yüce vardı.

DURMAZ ÇİÇEK VERDİ

MHK 2 Bölge sorumlusu Aytekin Durmaz BŞB Başkanı Ekrem Yüce hakem evine gelip arabasından indiği anda  onu çiçekle karşıladı. Durmaz Başkan Yüceye  Hakemlere verdiği, katkı ,Sakarya’da spora el verdiği imkanlardan ötürü BŞB Başkanına teşekkür etti.

AÇILIŞDA KARAOĞLANA BÜYÜK ÖVKÜ

Hakem evindeki Kokteylde programı sunan sunucu başta olmak üzere bütün konuşmacıları gündeminde Süper lig hakemi Atilla Karaoğlan vardı. BŞB Başkanı, ASKF başkanı ,Dernek başkanı  Atilla Karaoğlanın bu sezon içinde açıklanacak olan FİFA hakem listesinde Atilla karaoğlanı görme beklentilerinin tavan yaptığı kokteylinde  sırasıyla  MHK 2 Bölge sorumlusu  Aytekin Durmaz, dernek Başkanı Gürkan tekneci ,ASKF Başkanı  yaşar Zımba ,İl Hakem kurulu Başkanı Özgür  Aygün gecenin anlamına binaen konuşma yaptılar. MHK 2 Bölge sorumlusu Ekrem Yüceye hitaben yaptığı konuşmada hakem evinin güzelliğine atıfta bulunarak, böylesin güzel bir hakem evinin Türkiye’de birçok ilde olmadığını, bu güzelliği Sakarya kazandıran Ekrem Yüceye, hakemler ve şahsım adına  tesşekkür ederim sözlerini Başkan Yücenin önüne koydu.

YÜCE KÜRSÜDE

Hakem evindeki açılış kokteylinin finalinde kürsüde BŞB Başkanı Ekrem Yüce vardı. Yüce uzun süre kürsüde kaldığı konuşmasında ,hakemlere  ve spor camiasına iyi dileklerini ileterek başladığı konuşmasına,  Sakarya’yı kısa sürede sporda hatırı sayılır bir yere taşıdıklarını, Sakaryanın Sporda marka şehirler arasına girdiği iddasını Kokteyldeki konukların önüne koydu. BŞB Başkanı Ekrem Yüce   uzun süren konuşmasının diğer bölümlerinde, Sakaryanın Ekonomide, Sosyal hayatta geldiği yeri  ,Sakaryanın ticarette ,İhraçat alanında ileri boyutlara taşındığını Kokteyle katılan hakemlere spor camiasına ve diğer katılımcılara uzun uzadıya anlattı. Ekrem Yücenin   konuşması ardından hakem gecesinin açılışının izlerinde yer alan konuklar Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile beraber toplu resim çekilerek Hakem evindeki Kokteyl  sona erdi.

UNUTULDULARMI ?

Hakem evinin Kokteyl akşamında kürsü konuşmalarında iki isim ,iki önemli isim sanırız unutuldu. TFF adına Sakarya’da Futbola hizmet evren ,hakemlerle en yakın ilişkisi olan Futbol  İl temsilcisi Tezcan demir ,açılışn davetlileri arasında  yer alan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Sakarya şube başkanı tamer ilacanın konuşmacı olarak kürsüye çağrılmaması dikkati çekti. Bu Duruma Kokteyl sonrası TÜFAD Sakarya şubesi Başkanından tepki vardı. Bir unutulanında biz hatırlatalım Hakem evinin Sakaryaya kazanılmasında emeği olan eski Belediye Başkanı Zeki Tocoğlununda  açılışta isminin geçmemesi   açılışın içinde bir eksik olarak göze çarptı.

SEN OTELDEKİ ÇOŞKULU KOKART AKŞAMI

2022-2023 Hakem açılışının ikinci ayağı Kokart takma programı eşliğinde Sen otele taşındı. Hakemler ve konuklar burada yemek ikramı eşliğinde kokart takma merasimine tanık oldular. MHK 2 Bölge yetkilisi Aytekin Durmaz, Bölgesel kurul üyeleri Yılmaz kalk ile hasan satırın yansıra , Sakaryaspor eski Başkanlarından vedat Yaşlıca ,eski Hakem hocalarından Nazım Aktürk, Eski İhk Başkanı  Ahmet Kemiksizoğlu  ,saha Komiserleri derneği başkanı Mahmut Güzel ( En fazla alkışı o aldı) Kokart takma  programı içinde yer alan tanıdık isimlerdi. Sonra vur patlasın cal oynasın misali dinlenen Türk sanat müziği eşliğinde Sen otelde davullar çalındı, oyunlar oynandı ve  Hakem evinde başlayan açılışın ikinci ayağında hakemler ve katılımcılar  sanki yılların özlemini bastırırcasına Sen otele hakem coşkusu taşıdılar.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!