SON DAKİKA

Serik Belediyespor-Sakaryaspor: 0-3

Foto Galeri, Sakaryaspor

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba 24 Temmuz Gazateciler ve Basın Bayramı kutladı

Bu haber 23 Temmuz 2020 - 21:46 'de eklendi ve Bu haber 393 kez okundu. kez görüntülendi.

Başkan Yaşar Zımba mesajında, Türk basınında sansürün kaldırılışının 112. yıl dönümünde basın meslek ilkelerinden taviz vermeksizin halkı doğru bilgilendirmek için gece gündüz demeden, bu mesleğe yıllarını veren, kalemini doğruluktan ayırmayan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlarım.

Çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracının “basın”
olduğunu belirten Yaşar Zımba Hakikati kamu adına araştıran, doğru ve gerçek haberlerle toplumumuzu aydınlatarak, devlet ve vatandaş arasında köprü görevi üstlenen, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında basınımız gelmektedir.

Ülkemizin ve gerekse Sakarya’mızın her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ve ilimiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Bu anlamlı günde Sakaryamızın spor dahil tüm alanda kalkınması ve gelişmesi için büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdüren, doğru ve eksiksiz haber veren, basın meslek ilkeleri ve basın ahlak esaslarından ayrılmadan özel hayata ve kişilik haklarına saygılı tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Bazı zamanlarda beraberce çalıştığımız çalışma arkadaşlarım olarak gördüğüm kıymetli siz basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyor, görevlerini yaparken yaşamlarını yitiren basın emekçilerini Rahmet ile anıyor, gece ve gündüz, günün her saatinde, mesai kavramı gözetmeksizin basın sektörüne emek veren, alın teri akıtan tüm basın mensuplarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Dedi..

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.