-

-

Sahilden Efsane Muhtara tepki

Sahilden Efsane Muhtara tepki
Sahil Karadeniz spor Süper ligde ilk yılında özellikle ikinci yarıdaki müthiş çıkışıyla büyük başarıya imza attı. Yalı Mahallesinin takımı ünvanlını elinde bulun duran Sahil Karadeniz spor Playoff yarışında Kırkpınarı puan sal olarak yakaladı ama ikili averajla Bal heyecanının dışında kalmıştı. Sahil Karadenizin yönetim kurulu üyesi Abdullah kapar bu süreçte yönetimin içinde olan bazı kişilerin sözlerini tutmadığını iddia etti.
HEDEFTE EFSANE MUHTAR VAR
Abdullah Kapar nazım Aktürk’ke yaptığı açıklamada şunları söyledi. Biz takım olarak saha içinde elimizden geleni yaptık. Ancak bu süreçte sezon başında bizim yanımızda olan ,takıma ekonomik anlamda destek olacağına dair söz veren Yalı Mahallesi Muhtarı Dursun Ali Akbaşın verdiği sözleri bu güne kadar tutmaması bizi hayal kırıklığına uğrattı. Biz bize söz veripte sözünde durmayanları Yalı mahallesi halkına şikayet ediyoruz. Ben Abdullah kapar olarak onunla beraber görev yaptığım ,Dernek başkanı yardımcılığından ayrılıyorum. Ben söz ver ipte sözünde durmayan biri ile aynı yerde olamam. Abdullah Kapar ,şimdiden deklare ediyorum ,kendini efsane Muhtar olarak lanse eden Dursun Ali Akbaşın karşısına Muhtar adayı olarak dikileceğimi, Yalı Mahallesi halkına buradan duyururum dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!