Sahilde transfer atışı başladı

Sahilde transfer atışı başladı

Gecen yıl Süper ligde ilk senesinde Play of  ikili Avar’la kaçıran Sahil Karadeniz sporda yeni Başkan Cevat Ekşi oldu. Sahil Karadeniz yeni Başkanıyla ilk transfer bombasını Karasulu tecrübeli bir isimle patlattı. Profesyonel lig tecrübesi olan Murat Şahin Başkan Cevat Ekşi ile el sıkışarak Sahil Karadeniz formasını giymek adına imza attı. Gecen yıl Balda Kırıkkale’de forma giyen Murat Sahil Karadeniz Başkan yardımcısı Ayhan Kalkanın kazandırdığı açıklandı. Sahil karadenizde en yakın zamanda Teknik adam sorununda çözülmesi bekleniyor. Teknik adam sorununun yansıra yeni yapılaşma adına transferde devam edecek.

YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Sahil karadenizde bu süreçte yeni yönetimde belli oldu. Ali Haldızın başkanlıktan ayrılıp yönetici olarak hizmete devam edeceği Sahil karatenizde yeni Başkan kısa bir ayrılıktan sonra Cevat Ekşi oldu. Sahil karadenizin yeni yönetim kadrosunda eski yönetimden Aptullah  kapar, İlyas Çakır ve Yusuf Parlak göreve devam e derken yeni yöneticiler şu isimlerden oluştu, Ayhan Kalkan ,Aziz Çoşkun, Adem Uzun, Oğuz Özdemir

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!