-

-

Sahil Karadeniz Kayseri yolcusu

Futsal Liginde Taraklı ile beraber ilimizi temsil edecek olan Sahil Karadeniz bu organizasyonda Sakarya’yı en iyi şekilde temsil etmek adına kararlı. Pazartesi günü yolculuk var.
Futsal liginde Sakarya’yı temsil hakkı kazanan Sahil Karadeniz spor Ankara’da oynayacağı grup karşılaşması öncesi Karasu ve Sakarya Spor kamu oyuna seslendi.
SPONSOR ARIYORUZ
Kayseride Sakaryayı en iyi şekilde temsil etmek adına iddalı olduklarına vurgu yapan yönetici Apdullah Kapar hareket öncesi gazetemiz aracılığı ile Karasu ve Sakarya Spor kamuoyuna seslendi. Biz mütevazi bütçelerle ilimiz sporuna hizmet veriyoruz. Kayseride oynayacağımız musabalar için Karasulu ve Sakaryalı iş adamlarından bu süreç için bize sponsor olarak testek vermelerini bekliyoruz dedi.
KADRODA KİMLER VAR ?
Kayseride Bingöl,Antep ve Samsun temsilcileriyle mücadele verecek olan Sahil Karadeniz sporun Başkanlığını Aptullah kapar ile Yusuf Parlak yapacak. Tamamen Sahil Karadeniz sporun bünyesinden oluşan sporcu kadrosunda şu isimler var. Fatih Yılmaz, Kadir Kaba, Şevket Şahin, Hamza Kıran , Tolgahan Salih oğlu,Ömer Faruk, Orhan Ekşi,Erdal Sarıca ,Kral Ok, Muzaffer ,Tunahan ,Ersin Dülger.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!