featured

Şaban Yıldırım’a Pardon Tahliyesi

Yaklaşık 8 aydır hakkında Bylock kullandığı iddiasiyla tutuklu bulunan Sakaryaspor Eski Teknik Direktörü Şaban Yıldırım hakkında dün gece duruşma yapılmaksızın tahliyesine karar verildi.

FETÖ’nün, bazı kişilerin rızaları dışında Bylock ile ilişkilendirildiğini tespit ederek, kamuoyuna açıklayan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 27.12.2017 tarih ve 2016/180056 sorusturma sayılı yazısı ile Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık bir liste göndermişti. FETÖ’nün casus yazılımla binlerce kişinin cep telefonuna rızası dışında ByLock yüklediğinin ortaya çıkarılmasının ardından, mağdur olduğu hukuken ortaya konan Şaban Yıldırım 8 aydır tutuklu bulunduğu cezaevinden serbest bırakıldı

Kamuoyunda büyük tartışma yaratan Bylock kararları akıllara Ferhan Şensoy’un oynadığı ünlü PARDON filmini hatırlatttı. Film Şensoy’un arkadaşları ile suçsuz yere 6,5 yıl hapis yatıp tahliye olmasını anlatıyor.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!