SON DAKİKA

Remax Hür, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde şampiyon

Bu haber 08 Ağustos 2018 - 15:45 'de eklendi ve Bu haber 360 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 47nci Akşam Maçları

Ferkas Mühendislik: 5-Masal İnşaat: 6 (Penaltılar)

Hakemler: Zeki Erdem Şen, Furkan Şen, Sunay Bayar

Ferkas Mühendislik: Hüseyin Fındıkçı, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop, Gökhan Yıldız, Burak Aydın, Nihat Muriç Baş, Mustafa Sarı, Özgür Özkan

Antrenör: Bülent Belat

Masal İnşaat: Veysel Beşik, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Agah Şen, Ceyhun Sarı, Bora Marangoz, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Hüseyin Aydınlı

Goller: Dk.5 Gökhan Yıldız (Ferkas Mühendislik), Dk.41 Cengiz Reis (Masal İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.21 Tuncay Yılmaz, Dk.25 Gökhan Yıldız, Dk.27 Özgür Özkan (Ferkas Mühendislik), Dk.21 Cengiz Reis, Dk.37 Agah Şen, Dk.46 Bora Marangoz (Masal İnşaat)

Penaltılar: Ferkas Mühendislik: Tuncay Yılmaz (Gol), Özgür Özkan (Gol), Mustafa Sarı (Gol), Nihat Muriç Baş (Gol), Gökhan Yıldız (Kaleci çıkardı), Masal İnşaat: Agah Şen, Bora Marangoz, Semih Topçuoğlu, Ceyhun Sarı, Cengiz Reis (Gol)

NOT: Bu sonuçlarla birlikte Masal İnşaat, Genç Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.

Marmara İnan İzolasyon: 8-Yaymak Makine: 4

Hakemler: Furkan Kocayıldız, Nihat Mendeş, Anıl mavi

Marmara İnan İzolasyon: Ömer Uluköylü, Sedat Kardeş, Muammer Hikmet, Mithat Bakırcı, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Feyzullah Macar, Mustafa Sağlam

Antrenör: Celal Çevik

Yaymak Makine: Mesut Özkan, Kadir Sezer, Erol Aydın, Cengiz Olgaç, Latif Yan, Fuat Karadağ, Osman Nuri Altındaş, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Recai Yan

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Goller: Dk.2-10-12-28 Mustafa Sağlam, Dk.14-24 Ali İhsan Tarım, Dk.17 Feyzullah Macar, Dk.19 (Pen.) Muammer Hikmet (Marmara İnan İzolasyon), Dk.

3-16 (Pen.) Osman Nuri Altındaş, Dk.8 Recai Yan, Dk.44 Uğur Çelikarslan (Yaymak Makine)

Sarı Kartlar: Dk.18 Recai Yan, Dk.19 Mesut Özkan (Yaymak Makine)

NOT: Bu sonuçla birlikte, Marmara İnan İzolasyon, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde üçüncü olmuştur. Maçın ardından düzenlenen törende Üçüncü Marmara İnan İzolasyon’un kupa ve madalyalarını Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Dördüncü Yaymak Makine’nin kupa ve madalyalarını ise Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir.

Remax Hür: 7-Hamarat Kuyumculuk: 1

Hakemler: Bahadır İleri, Hakan Adlı, Hakan Can Yılmaz

Remax Hür: İrfan Arkan, Orhan Kurtoğlu, Engin Özdemir, Ünal Dilek, İsmail Işıksoy, Aydın Günaydın, Soner Boz, Aydın Kurucu, Beyler Gökçe, Mehmet Ali Çalışkan, Suat Önder, Tacettin Koç

Antrenör: Ahmet Akkaya

Hamarat Kuyumculuk: Ender Özdemir, İhsan Sezer, Ahmet Demir, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Ahmet Öksüz, Cengiz Yazıcı, Yılmaz Demir, Ali Alyüz

Antrenör: İsmail Yazgan

Goller: Dk.1-34 Aydın Kurucu, Dk.8-29 Aydın Günaydın, Dk.9 İsmail Işıksoy, Dk.41 Suat Önder, Dk.44 Tacettin Koç (Remax Hür), Dk.12 (Pen.) Ahmet Demir (Hamarat Kuyumculuk)

Sarı Kartlar: Dk.27 Nail Kurt, Dk.39 Naim Çınar, Dk.46 İhsan Sezer (Hamarat Kuyumculuk), Dk.46 İsmail Işıksoy (Remax Hür)

 

(1)  NOT:  Remax Hür, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde şampiyon olmuştur. Maçın ardından düzenlenen törende

(2) ikinci Hamarat Kuyumculuk takımının kupa ve madalyalarını Sakarya MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, şampiyon Remax Hür’ün kupa ve madalyalarını ise Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın takdim etmiştir.

Final karşılaşmasının devre arasında düzenlenen törende, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde mücadele eden takımların plaketleri takdim edildi. Plaketleri, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin verdi.

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Ödül Listesi

—Sakarya Makine Mühendisleri İl Temsilcisi Salim Aydın, Üçüncülük maçını yöneten hakemlerin plaketlerini verdi.

—BESYO Öğretim Görevlisi Adem Erbay, final maçını yöneten hakemlerin plaketlerini verdi.

—Fair-Play Ödülü Nissa Ofis Mobilya’dan Orhan Muslu’nun oldu. Ödülü Turnuva Disiplin Kurulu Üyesi Ertuğrul Duman verdi.

—Ali Abanoz 30ncu yıl özel ödülleri Nissa Ofis Mobilya’dan Hasan Yıldız ile Ömer Akdeniz’e verildi.

Hasan Yıldız’ın ödülünü aynı takımdan Orhan Muslu, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin’den,

Ömer Akdeniz ise Turnuva Tertip Komitesi üyesi Müdürü Gani Erdoğan’dan aldı.

—Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Gol Kralı Osman Altındaş (Yaymak Makine-) ödülünü Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş verdi.

—En iyi kaleci Ender Özdemir (Hamarat Kuyumculuk) ödülünü Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Genel Sekreteri Ahmet Orhan verdi.

BESYO Öğretim Görevlisi Adem Erbay, final maçını yöneten hakemlerin plaketlerini verdi.         

Plaketleri, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin verdi.

takımdan Orhan Muslu, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin’den,

Gol Kralı Osman Altındaş (Yaymak Makine-) ödülünü Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş verdi.

ikinci Hamarat Kuyumculuk takımının kupa ve madalyalarını Sakarya MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, şampiyon Remax Hür’ün kupa ve madalyalarını ise Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın takdim etmiştir.

Ömer Akdeniz ise Turnuva Tertip Komitesi üyesi Müdürü Gani Erdoğan’dan aldı.

Remax Hür, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde şampiyon olmuştur. Maçın ardından düzenlenen törende

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın takdim etmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.