PROTOKOL YENİ STADI İNCELEDİ

featured

PROTOKOL YENİ STADI İNCELEDİ

Sakaryaspor’un yapımı devam eden yeni stadında bugün inceleme yapıldı.

YENİ STAD MAYIS’A YETİŞECEK

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in daveti ile stada gelerek incelemelerde bulunan Vali Hüseyin Avni Coş, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, Milletvekilleri Mustafa İsen, Ayhan Sefer Üstün ve Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Fatih Çelikel eksiklikleri yerinde görme fırsatı buldu. Gerçekleştirilen incelemede şantiye şefinden bilgiler alınırken, stadın teslim tarihinin 19 Nisan olduğu ve tüm eksiklerin tamamlanmasının Mayıs’ı bulabileceği açıklandı.

SORUNLAR YERİNDE İNCELENDİ

Öte yandan statta çatının hala aktığı gözlemlenirken, bazı bölümlerin büyük bölümünde akış olması dikkat çekti. Sakaryaspor yönetimi ve protokol yeni stada hibrit çim yapılması için girişimde bulunacaklarını belirtirken, eksiklerin de kısa sürede giderileceğini belirttiler. Gerçekleştirilen incelemenin ardından Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, açıklamalarda bulundu. Stadın incelemesi ve Başkan Gürses’in açıklamaları için videoya tıklayınız.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!