SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

Play-oof ta ilk maçların ardından

Bu haber 05 Aralık 2014 - 22:41 'de eklendi ve Bu haber 1.229 kez okundu. kez görüntülendi.

u 19U19 lar Playoofta sekizerli iki grupta verilen ilk mücadeleler sonunda gecen yılın Türkiye şampiyonasına giden takımları iyi başlamadılar. Sapanca Akademinin A. Grubunda 4-0 lık Adapazarı galibiyetiyle en farklı galibiyeti aldığı karşılaşmalar sonrası ilk maçlarda yaşananları bir kez daha gözler önüne sermek istiyoruz.
A GRUPU
Bu grupta gecen yıl Türkiye şampiyonası gören gittiği ilk yerden bir üst tur vizesi alan Adapazarı spor farklı yenilince şaşkınlık yaratan ilk takım oldu. Sapanca Akademi önemli bir rakibi 4-0 yenerek bir olmak adına önemli bir avantaj elde etti. Bu grupta Demirspor Harmanlık sporu 1-0, Karasu spor Alaağacsporu 2-0,Hendek Akovada Tacsporu 2-1 yendiler. Görüldüğü gibi A grubu takımları beraberliğe uzak kalmışlar.
B GRUPU
Bu grupta birbirlerine çok yakın iki komşu Çaykışla ile Bekir paşa 0-0 yattılar. İki taraf ada gidip gelen mücadelenin galibi çıkmayınca iki takımda ikişer puan kaybı yaşadılar. Hemen anımsatalım gecen yıl Bekir paşa Sakarya’dan 3 takım olarak, bu yaş grubunda ilimizi dışarıda temsil etmişti. Bu grupta ilk maçlarda gecen yıl Türkiye şampiyonasında finali gören Erenler spor Yıldırım spor önünde beklenen futbol etkinliğini gösteremeyince maçı 2-1 kaybetti. Yıldırım spor iddialı bir takımı yenerek Türkiye şampiyonasına giden takım olmak adına önemli bir sonuca imza attı. Kırkpınar sporun Ser divanı 2-0 yendiği B grubunda Kocaali sporda
CUMARTESİ PROĞRAMI (A GRUPU)
Karaman
15.00 Sap.Akademi-Demirspor
17.00 Harmanlık-G.Tacspor
19.00 Hen.Akova –Alaağaçspor
Arifiye
13.00 Karasuspor-Adapazarıspor
B GRUBU
Erenler
15.30 Kırkpınarspor-Çaykışlaspor
17.30 Kocaalispor-Serdivanspor
19.30 Çay.Bekirpaşa-Erenlerspor
21.30 Yıldırımspor- As Akyazıspor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.