Pehlivanlar köfteyi çok sevdi

Abone Ol
Daha Fazla

Pehlivanlar köfteyi çok sevdi

Ziyaret ettiler

Yağlı Güreş’te baş altı pehlivanı Ercan Gençdeğer, büyük orta pehlivanları Mustafa Arslan, Kazım Tan, Emre Gürbüz Yağlı Güreş Marmara sorumlusu Bahattin Aydın’ı ziyaret ettiler.

Kütahya dönüşü

Kütahya’da yapılan geleneksel yağlı pehlivan güreşlerinden İllerine dönüşte Sakarya’ya uğrayan pehlivanlar Ercan Gençdeğer, Mustafa Arslan, Kazım Tan ve Emre Gürbüz Bahattin Aydın’a nezaket ziyareti yaptılar.

Köfteyi çok sevdiler

Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Marmara sorumlusu ve Meşhur Yeni Cami Islama köftecisi sahibi Bahattin Aydın pehlivanlara Sakarya’nın markası Islama Köfte ikram etti. Islama köfteyi çok beğenen Pehlivanlar Ercan Gençdeğer, Mustafa Arslan, Kazım Tan ve Emre Gürbüz “ tadı damağımızda kaldı” dediler. Bahattin Aydın misafirler pehlivanlara yemek sonrası kaymaklı kabak tatlısı ikram etti. Suat Beyenal

Misafir Pehlivanlar Ercan Gençdeğer, Mustafa Arslan, Kazım Tan ve Emre Gürbüz Bahattin Aydın ve arkadaşımız Suat Beyenal ile birlikte

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!