SON DAKİKA

SAKARYASPOR:  SARIYERSPOR: 1-2

Foto Galeri, Sakaryaspor

Sakaryaspor kahvaltıda buluştu

Foto Galeri, Sakaryaspor

“Biz şampiyon olacağız”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Pedallar Birincilik İçin Döndü

Bu haber 05 Nisan 2018 - 18:41 'de eklendi ve Bu haber 246 kez okundu. kez görüntülendi.

Pedallar Birincilik İçin Döndü

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği sona erdi.

Erenler Belediyesi önünde başlayan ve aynı yerde sona eren yarışlar kıran kırana geçti.  150 ‘ye yakın Bisikletçinin katıldığı yarışlar nefesleri kesti.

Minik erkekler kategorisinde Kazım Karabekir İlkokulu sporcularından Efe Yağız birinci ve Abdullah Azam Zor üçüncü , Özel Şahin İlkokulu bisikletçilerinden Ali Metehan Baykal ikinci ve Burak Talha Avcı dördüncü oldu.

Minik kızlar kategorisine de Kazım Karabekir okulu sporcuları damga vurdu. Okul öğrencilerinden Buket Beçit birinci, Zeynep Sude Erem Kara ikinci, Ebrul Meral üçüncü, Ayça Akyüz ise dördüncü oldu.

Küçük kızlar kategorisinde K.Karabekir O.O. sporcularından Aysima Zor birinci ve Zeynep Yıldız ikinci olurken,  erkeklerde Nuri Bayar O.O. sporcusu Osman Ege Solmaz birinci, K.Karabekir O.O. sporcularından Muhammet Emirhan Demir ikinci , Onurhan Ağırman üçüncü, Muhammet Can Altuner dördüncü oldu.

Yıldız kızlar kategorisinde K.Karabekir O.O. öğrencilerinden Merve Sıla Macar birinci ve Zeynep Sare Özdemir ikinci olurken, erkeklerde K.Karabekir O.O. M.Kerem İnanç birinci ve Y.Tahir Diler üçüncü, Ö.Ada Şafak O.O. sporcusu Efe Örçün ikinci, N.Kemal O.O. öğrencisi Celal Gündüz dördüncü oldu.

Genç Kızlar B Kategorisinde Adapazarı MTA . Lisesi sporcusu Emine Adıgüzel birinci, H.Zehra Akkoç A.Lisesi sporcularından Nazlı Bozgöz ikinci, Damla Pala üçüncü ve Yaren Gürsoy dördüncü olurken, erkeklerde Adapazarı İ.H.Lisesi’nden Y.Bahadır İnci birinci, Sakarya Spor Lisesinden Eren Meral ikinci ve Atakan Berberoğlu üçüncü, H.Evin İ.H. Lisesinden B.Emir Türe dördüncü oldu.

Genç Kızlar A Kategorisinde H.Zehra Akkoç A.Lisesinden Şuranur Topçu birinci , İrem Zeynep Özver ikinci ve Melek Güler dördüncü , Sakarya Spor Lisesinden Sude Emir üçüncü olurken, erkeklerde Güneşler Lisesinden Ö.Faruk Doğan birinci, Cıumhuriyet Lisesinden Bedirhan Eryılmaz ikinci, Şen Piliç M.T.Lisesinden Yakup Adıgüzel üçüncü, Sapanca And. Lisesinden Cemal Gündüz dördüncü oldu.

Kazım Karabekir İlkokulu minik (kız-erkek) , küçük (kız-erkek) ve yıldız erkekler kategorisinde takım halinde şampiyon oldu.  Ö.Şahin O.O. minik erkekler ve A.Yiğit Orta Okulu takımı yıldız erkeklerde takım halinde ikincilik kupasını aldı. Genç Kızlar A ve B kategorisinde H.Zehra Akkoç A.Lisesi şampiyon oldu. Genç Erkekler B kategorisine Sakarya Spor Lisesi takım halinde şampiyon olurken, B Kategorisinde ise Güneşler And. Lisesi şampiyon, Şen Piliç And. Lisesi ikinci oldu.

Yarışlar sonrasında başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu.  Başarılı Bisikletçiler, 9-10 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kastamonu’da yapılacak Türkiye Okul Sporları Bisiklet Şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.