-

-

featured

Pamukova Stadı Göz Kamaştırıyor

Pamukova Stadı

Göz Kamaştırıyor

Pamukova Atatürk Stadı , yeni görünümü ile ilimizin en güzel doğal çim sahası ile göz kamaştırıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığından temin edilen ödenek çerçevesinde Pamukova Atatürk Stadında yapılan çalışmalar tamamlanmak üzere.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Pamukova Atatürk Stadını gezerek İlçe Spor Müdürü Mehmet Atmaca’dan bilgi aldı.

İl Müdürü Çelikel;  “Modern bir görünüme kavuşan Pamukova Stadında soyunma odaları ve hakem odası sil baştan yapılırken, yatakhanesi, toplantı salonu, güvenlik odası, seyirci tuvaletleri, ışıklandırma, kamera sistemi, zemin drenajı, kale direkleri ve yedek kulübeleri ile Sakarya’nın doğal çimli en iyi stadı olacak, ilçemize ayrı bir değer ve spor kültürü katacaktır” dedi.

İlçe Müdürü Mehmet Atmaca ise ; Pamukova Stadının yenilenen haliyle amatörlere hizmet vermesinde , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’in katkısı büyük. Kendisine , ilçemiz ve tüm amatörler adına teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!