Pamukova Gençlergücüspor Kulübü Basın Açıklaması..

Abone Ol
Daha Fazla

Pamukova Gençlergücüspor Kulübü Basın Açıklaması..

Pamukova Gençlergucu Spor Kulübü ,gücünü Pamukova evlatlarından ve Pamukova halkından alan emekçi bir takımdır.

Hiçbir kurum ve kuruluşla ilgisi yoktur. Kulübümüzün insani duygularını, sportif anlayisini, spor geçmişleri Ahlaki olmayanların yargılamasına asla izin vermeyecektir.

Pamukova Gençlergücüspor kulübüne dil uzatmak ne hakkınızdır nede haddinizdir…!

Spor ahlakı ile bağdaşmycak derecede ağızlarından sinkaf akanların kulübümüze karşı ithamları; hezeyan ve çaresizlik içinde olduklarının ispatıdır..

Kendi sahalarında yaptığımız maçta bize centilmence davrandık diyenler e sesleniyoruz. Madem centilmen davrandığınızı iddia ediyorsunuz, Akyazıdaki karşılaşmada protokolde oturan başkan vekilimizin yanında kulübümüze ve sporcularımıza yapılan ağır sinkafli sözlerden ,saha içindeki tehditlerden ve küfürlerden AS Akyazıspor kulübünü değil de kimi sorumlu tutacağız?
Pamukovalı seyircilerimizin üzerine ve futbolcularımızın üzerine Akyazılı sporcular neden karşılaşmanın hakemleri soyunma odasına gittikten sonra saldırmışlardı? Seyircimizi tahrik edip sahaya girmelerimi sağlanmak istenmiştir? Nasıl bir talimat almışlardır?
Biz buradan her türlü tahriklere rağmen, olaylardaki sağduyulu yaklaşımlarından dolayı Pamukovalı seyircilerimize şükranlarımızı sunuyoruz..

Hafta sonu çıkan olaylarda, Akyazı seyircilerinden ve futbolcularından hangi birinin Pamukova da burnu kana mistir?

Erdemli Pamukova seyircisi kendi sporcuları dayak yerken tüm tahriklere rağmen sahaya niye girmemiş ve takımlarını zor durumda bırakmamıştır.

Sadece top oynamayı düşünen bir takimi ,itham altında bırakmaya çalışma çaresizliğine girilmesi spor kamuoyunca yakinen takip edilmektedir.

Kulübümüz kaptanı ve hocası neden hedef alınmaktadır?
Akyazı seyircisi genel kaptanı ve futbolcularının hiçbirine bir zarar gelmemesini ve onların sporcularımıza verdiği bunca, darbeye rağmen soyunma odasından çıkıp, hiçbir olay olmadan gitme erdemliliğini göstermişlerdir.

Nankörlük bir meslek değil, ancak alışkanlıktır.
Kulübümüz hocasına karşılaşma sonrası çıkan olaylar nedeni ile davacı olmamaları için yalvaranlar, şimdi haksız durumdan haklı pozisyona çıkabilmek için çaresiz bir çabanın içine girmişlerdir.
Entrika’yı, entrika yapmayı biz bilmeyiz. Ama, entrikanın nasıl yapıldığını sizin en yakınlarınız bize öğretmeye kalkıyor..!

Ali Kanbur, Pamukova Gençlergücüsporun 19 maçında takimi maç öncesi ısındırmıştır, bundan sonrada ısındırmaya devam edecektir.

Sapancasporlu Berk dediğiniz sporcu Pamukovalıdır .Pamukovaspor dan yetişmiştir. Pamukova Gençlergücü taraftarıdır,elli kiloluk Berk bütün Akyazı’yı dize getirmişse ne diyelim..!

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali: Son 14 maçtır sadece 1 mağlubiyeti olan Pamukova Gençlergücünü yenmiş olsaydınız, o zaman bu konuşmaları ve çaresiz çırpınışlar devam edecek miydiniz?

Ağzınızdaki baklayı ya tam çıkartacaksınız ,yada yada yutkunacaksınız.

Pamukova Gençlergücü ile Sapancaspor arasında ne var?

Pamukova Gençlergücüspor Sapanca’daki maçta Sapancasporlu futbolcuların maç sonu saldırısına uğramıştır. Polis biber gazi sıkarak bizim sporcuları kurtarmıştır.

Pamukova Gençlergücünün, Sapancaspora çalıştığını veya başka bir iliksi olduğunu ima etmek hangi vicdan hangi şeref duygusuyla bağdaşmaktadır?
Bunu dillendirmek ve iddia etmek iki kulübe hakarettir, Ve iddia eden iddiasını kanıtlamazsa mufteridir..
Kamuoyuna Saygılarımızla Duyurulur..
Pamukova Gençlergücüspor Kulübü
olay  hekem

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!